Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtem a barátommal,...

Lefeküdtem a barátommal, mindkettőnknek ez volt az első. Nem tartott túl sokáig, és fájt is. Viszont nem szakadt át a szűzhártyám, vagy legalábbis nem teljesen. Akkor most szűz vagy még, vagy nem? (Amúgy nem volt bent teljesen. )

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod, hogy átszakadt-e? én soha nem azzal foglalkoztam, mi van épp a szűzhártyámmal. ha benned volt a barátod, nem vagy már szűz.
2009. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,valamennyire bennem volt.Nem sok hiányzott,hogy teljesen.
2009. ápr. 26. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már be tette akkor mindegy hogy mennyire.

Már nem vagy szűz.

2009. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor már nem agy szűz ha már együtt voltál egy sráccal akkor már nem számítasz szűznek. Most lehet hihetetlent mondok, de vannak olyan nők is akiknek annyira erős szűzhártyájuk van hogy csak a szűlésnél szakad át... szal ennyi erővel ők is szüzek még? Nem! De olyan lányok is vannak akiknek gyenge és már sportolás közben kiszakadhat...Az viszont nem túl jó hogy ájt a sex, akkor az azt jelentheti hogy nem voltál kellően ellazúlva,vagy esetleg nem bíztál meg 100% ig a barátodban, avgy féltél, vagy nem volt elég az előjáték, máskor erre figyelj oda és hidd el nem fog fájni, hanem felejthetetlenűl jó lesz-bocs hogy ha túl sokat írtam!
2009. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta megvolt mégegyszer,először fájt,aztán már nem..és végül nagyon jól sikerült.
2009. máj. 3. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!