Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz csajok! Akik nem az...

Szűz csajok! Akik nem az úgymond megszokott, romantikus első alkalmat képzelnek el, hanem valami különlegesebbet, leirnák, hogy az milyen lenne?

Figyelt kérdés
Milyen lenne az a különlegesebb, ha lehet részletesen irjátok körül és adjátok meg a kort, ha lehet.
2011. szept. 28. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát konkrét dolgot nem tudok mondani, de semmiképpen sem szeretném, hogy előre eltervezett legyen a dolog, legyen csak úgy random egy váratlan pillanatban. Az eltervezett az úgy is mindig elsül vagy nem úgy alakul, ahogy kéne.


19

2011. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam, hogy három hapsi elkapott egy sötét utcában és egy kocsiba vittek, ahol mind a hárman elég vad módon megerőszakoltak! És valahogy nem félelem, meg iszonyat volt bennem közben, hanem piszkosul élveztem álmomban. A valóságban persze biztosan teljesen mást éreznék!
2011. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár régi kérdés de azért válaszolok:D

legyen egy srác aki nagyon bejön természetesen aki tapasztalt is, menjünk fel hozzá, nem kell semmi gyengédség izgasson fel és legyen nagyon vad...hmmm szép is lenne:D

2012. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jöjjön hírtelen egy olyan sráccal, akit szeretek, mert csak az kaphat meg engem. Egyszerüen ha nézünk a szobályában egy filmet, és a szülei nicsenek otthon, én megölelem, hozzábújok... Aztán úgy, ahogy nekünk jön, felém fordul, átfordul rajtam, úgyhogy én alatta legyek. Mond valami vicces szöveget, én nevetek. Megcsókol, és jön a kábulta, és magával ragad:D:)) Hát nah, ez egy verzió, de van több ezer más is:)
2012. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is szűz vagyok és a barátommal egy erdőre gondoltunk vagy ilyesmi ami először nekem is fura volt ..de azért elég izgalmasan hangzik .. 18/L
2013. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!