Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon sok a szűz egyetemista?

Nagyon sok a szűz egyetemista?

Figyelt kérdés
Hányan vagytok, fiúk? :) Csak érdekel, mert egyre több egyetemista ismerősömről derül ki, hogy még szűz... elég durva az arány. Puszta kíváncsiság
2011. szept. 26. 16:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

összedől a világ... jajj mi lesz? Szűz egyetemisták? Te jó ég! Hogy képzelik? Hogy lehet így egyáltalán bekerülni? Nem szégyenlik magukat?


Ha magamból indulok ki én is így végzem, és még örülök ha felvesznek :D

2011. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%

:S:S:S


nem nagyon vannak 20 feletti szűz fiúk szerintem.

2011. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Kb annyi lehet, mint bármely más jegy szülötte.
2011. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Első:


Nem tudom mire vélni a választ, nem írtam, hogy gáz lenne :) Csak érdekel, hogy általánosságban véve is olyan sokan vannak-e, mint az én ismerőseim körében.


Amúgy vannak 20 fölött, ide is rengetegen írnak, 20-25 éves fiúk, hogy mennének k.urvázni mert még mindig szüzek.

2011. szept. 26. 16:10
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
akadnak főleg olyanok akik szemüveges vékony rövid hajú szótlan emberek. Van egy ilyen csoport társam elég furcsa egy gyerek kb 2 szót ha beszéltünk eddig :D Ez van.
2011. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
es aki helyes is meg szuz is, arrol mit gondoltok? :D
2011. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Az egyik 20 éves szűz ismerősöm helyes is, magas is, egészen rendben van, de személyiségre hosszútávon kiállhatatlan. Na róluk pont ezt gondolom. :D Persze tudom, nem mindenki ugyanolyan.
2011. szept. 26. 16:15
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Született már valaki úgy hogy nem szűzen? Kötelező 13-14 évesen dugni? Kérdező hánny évesen szoptál először faszt? Én is ismerek 20 felett szűz lányokat és ők sokkal értelmesebbek mit aki már elvesztette:)
2011. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
most lettem 18 az vagyok, el vesztem minél hamarabb csak még bnőm se volt:S Legalább egy csókot sikerült benyelnem részegen de nem tetszett már a lány másnap:D nah mind1 jót tett sztem! PUA-nak tanulok, szal tuti lesz bnőm, már tudom a csajozás menetét, elolvastam má halom könyvet, próbálkoztam, van tapasztalat vmennyi
2011. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:56


Ezen miért kell ennyire felkapni a vizet? :) Egy szóval nem mondtam, hogy baj, ha valaki egyetemen vagy akár utána szűz még... Nem tudom mi bajod van :) Amúgy meg nem minden esetben függ össze az, hogy mennyire értelmes valaki azzal, hogy hány évesen vesztette el :) Minek jössz ide kötekedni? Gratulálok.

2011. szept. 26. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!