Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Másodéves egyetemista szűz...

Másodéves egyetemista szűz lány. Borzasztó. Kincs. Kuriózum. Béna. Micsoda?

Figyelt kérdés
Mert állítólag nem v.ok csúnya..egoista sem..ezért nem írom h jajj így meg úgy szép vagyok mert nem tartom magam annak. Igaz, most is 4en totál oda vannak értem..csak egyik sem az akit én akarok..hogymondjam válogatós..meg nem akarok olynnal lenni akinek csak arra kellek..hogy egy tófea legyek a sok közül..és most a 4ből 4 tudtommal ezt akarja..:/
2009. dec. 16. 23:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
szerintem várd meg amíg eljön az igazi :) nincs semmi baj azzal, h még szűz vagy :) csak azt jelenti h te nem 14 évesen vesztetted el bebaszva egy diszkóban mint a mostani tinik :)
2009. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

hogy monjdam válogatós vagyok*

tófea= trófea*


és ez nem jó hogy válogatós..csak mindig abba szeretek bele..akinek én csak a barátot...a buliban jó csajt..az edzésen a kilányt stb jelentem...

én vagyok a plátói szerelmek professzora /: (:

2009. dec. 16. 23:38
 3/27 A kérdező kommentje:

hát nem..csak tudod mikor mindeki körülötted témázgat..te meg ülsz mint egy nyuszi:/ nem zavar..csak kezd ..furcsa lenni..

persze az igazi..arra várok:$ (:

köszi^^

2009. dec. 16. 23:40
 4/27 anonim válasza:
Rák a horoszkópod.
2009. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%

Nem borzasztó, nem kincs, nem kuriózum, nem béna: pech (számodra), és szerencse (leendő barátod számára). Nem hiszem, hogy van olyan férfi, aki az ellentétedet (rengeteg pasija volt válogatás nélkül) választaná helyetted.

Miután szerintem teljesen jól fogod fel a dolgot, ezért nem is írok olyanokat, hogy fel a fejjel, stb... Ne stresszeld agyon magad, előbb-utóbb úgyis összetalálkozol valakivel, aki "professzortalanít":) Sok szerencsét hozzá!

2009. dec. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

hidd el eljön az igazi :) én is 20 évesen találtam meg :)

am első vagyok :)

2009. dec. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%

küldj képet :D kíváncsi vagyok rád :P


21F

2009. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
31%
Kincs és Tiszteletreméltó :) 20/f
2009. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%
csak csatlakozni tudok az elottem szólóhoz 20/f
2009. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem később sikerült :P

De nem azért mert béna voltam, és nem is azért mert tartogattam volna magam, csak tudom magamról hogy túlérzékeny vagyok, és nem akartam fölösleges lelki sérüléseket. És visszagondolva nem is ciki, csak zavaró, hogy nem tudod milyen a szex miközben a csapból is ez a téma jön. De szerintem jól csinálod, majd ha szerelmes leszel.

22/L

2009. dec. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!