Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit érez 1 nő, amikor a pasi...

Mit érez 1 nő, amikor a pasi elmegy?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
érezni lehet a lüktetést,ahogy az ondó kiáramlik
2009. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A hüvelyben semmit.
2009. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogja a kezed megszorítja, jobban zihál, és mikor kiengedi magát, akkor érezni, hogy lüktet, hirtelen megvastagszik és összemegy, aztán ez még párszor megismétlődik, nem olyan nagy intenzitással, de érezhetően. És lehet érezni a hüvelyben, fantasztikus érzés.

(tény, volt, hogy nem éreztem meg, mert kitágultam annyira, plusz nagyon nedves voltam, de azokat leszámítva, mindig tudtam, hogy mikor ért a csúcsra)

2009. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
igen:P érezni lehet a lüktetést:) leírhatatlanul fantasztikus:P:$
2009. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem attól hogy elmegy a párom,mindig van 1 mini orgazmusom! =)
2009. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Gumival is lehet érezni ezt a bizonyos lüktetést?? vagy nem ?
2009. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó elötti vagyok. Amugy én nem érzek lüktetést,nekem a lelkemre hat hogy ö elélvez,és ez ad jó érzést... :)
2009. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi gumival csináljuk már lassan 3 éve,és igen abban is lehet érezni...Máshogy zilál akkor.A mensit követő 1. 2napban szoktuk gumi nélkül csinálni és úgy jobban lehet érzeni,de gumival is érzeni fogd azt a bizonyos lüktetést.20/L
2009. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!