Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon visszahúzódó vagyok,...

Nagyon visszahúzódó vagyok, és ennyi idősen már nem merek komoly kapcsolatot kezdeményezni, mert félek, hogy kiröhögnek, hogy szűz vagyok. Szerintetek ez gáz ennyi idősen? 21F

Figyelt kérdés
Ha esetleg úgy érzi valaki, írjon!! Nem vagyok ronda, meg kövér sem. Sportolok..
2011. szept. 27. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell azt senkinek tudni, hogy szűz vagy! Nem fogsz vérezni....

Tanulj meg minden fogást a netről és dikóakrobata leszel elsőre.

2011. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Tajparaszt ***** válasza:
Ahha, ha nem mersz kezdeményezni akkor száz éves korodra is szűz maradsz, ugye?
2011. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan vagy, mint az aki tegnap bement a valóvilágba, akkor nincs nagy baj :DD És amúgy igen, ezt nem kell mindenkinek tudnia, ha elsőre jól csinálod észre se fogja venni :))
2011. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ha látnál, tuti nem mondanád meg, hogy az vagyok... Meg van azért több csaj is, akinek bejövök, de az egyik majdnem az anyám lehetne, másik meg nagyon fiatal hozzám... Sajnos pont nem az én korosztályom egyik se.
2011. szept. 27. 21:03
 5/22 anonim ***** válasza:
...naugyemegmondtam.
2011. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs ezzel, ha valaki szűz 21 évesen.

És egyáltalán nem gáz. Csak azt jelenti, hogy nem volt még megfelelő partner vagy még nem akartad korán elveszíteni.

Aki emiatt kinevet azzal meg ne is foglalkozz.

2011. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
szerintem sem ciki. mindenki akkor veszti el a szüzességét, amikor ehhez elég érettnek látja magát...
2011. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
á nem magyarázkodni kell! azt hiszed, más nem parázott? ők mindent tudtak elsőre? állj a sarkadra legalább felnőtt fejjel. férfi vagy nem? nem úgy kell kezdeni nálunk hogy: bocsánat félénk vagyok, szűz vagyok, ugye nem nevetsz ki, ismerkedünk? normális csaj nem nevet ki, normális csaj örül ha ilyen pasit kap ha bejön neki, csak merjen a srác. el kell kezdeni a csajozást, aztán alakul..
2011. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Csá én 20 éves vagyok, szintén szűz, pedig sok szép lány szeme megakad rajtam, ez jó érzés... ha valakine ksegítenem kell, legyen az lány, idegen, akárki, segítek, vagy ha haver megkér hogy beszéljek egy xy személlyel, legyen az idegen, odamegyek, de amúgy, "nem" szoktam beszélgetést kezdeményeznix) érdekes... nincs ezzel baj, előbbb utóbb úgy is túlleszel rajta, aki meg emiatt lenéz, az nem érdemel meg téged, és jegyezd meg,! Nem jobb ember nálad.. semmivel sem több:) hajrá!:)
2011. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond, hogy nincsenek körülöttem csajok, hanem azzal, hogy a legtöbbjükkel nem tudom elképzelni az életem. Aki korba passzolna hozzám, azok nagy része elég gyerekesen gondolkozik. Remélem nem bántottam meg senkit se...
2011. szept. 27. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!