Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Közvetlen szüzesség elvesztése...

Közvetlen szüzesség elvesztése után?

Figyelt kérdés

komoly válaszokat szeretnék, tényleg nem tudom.....

az óvszert...mikor h húzza fel a barátom....?

és...fogok utána vérezni?úgy értem....szükség lesz a fehérneműmön betétre???,

mennyire fog vérezni??

köszönöm :$$


2011. szept. 29. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mielőtt belédhatol, akkor húzza fel. Fogja meg a végét az óvszernek és lehetőleg ne legyen alatta levegő, majd húza fel. Nem mindenki vérzik, de szerintem pár csepp vérre számíts, ha lesz. Zsepkendő legyen a közelben.
2011. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

ha még ezt sem tudjátok akkor mit akartok????


ősemberek.

2011. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
az utólagos vérzés mindenkinél más. van, aki egy hétig betéttel rohangál, van, aki a dolog után lemossa magáról a vért, és kész. egyéni. a többit meg már elmondták.
2011. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Podmanicis Péter válasza:
59%
lehet hogy nagyon fogsz vérezni. ezt tapasztalatból mondom. igazából az is lehet hogy elvérzel. attol függ mekkora a pénisze. ha akkora mint veresdénesnek akkor elvérzel. de ha akkora mint miklóskának akkor nem. egyik ismerősöm másnap kimosta a lepedőt és alig jött ki belöle annyi vér volt. hát lehozó az ilyen mit mondjak... a lényeg hogy ha néger a barátod akkor ne bassz, de ha kinai akkor igen.
2011. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
80%
Nem biztos, hogy vérzel utána. Én nem véreztem. Nem igaz, hogy ha nagy méretű a partner, akkor vérezni fogsz. ( Nálam több, mint 20cm volt...)Ez a hártyától függ. Az óvszernél pedig az a legjobb, ha elolvassátok a mellékelt utasítást, mert képekkel is illusztrálja, hogy hogy kell felhúzni.
2011. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
el fogsz vérezni r*banc
2011. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Biztos ami biztos tegyetek a feneked alá egy törölközőt.
2011. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 timido ***** válasza:
81%
én másnap reggel véreztem, amikor pisiltem. olyan hajnali 4 körül vesztettem el, és 8 körül pisiltem. :D
2011. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!