Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor ujjaztam magam, már...

Mikor ujjaztam magam, már nagyon élveztem, és szellentettem egyet. Mit csináljak? Félek, ha a párommal senni a szeretkezés, újra megtörténik.

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Belefér... Extázis közbe szinte észre sem veszi majd a párod, ha igen akkor lesz*rja, majd a végén nevettek egy jót rajta
2011. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Kevés az esélye de mondjuk ha megdug lehet lesznek ilyen pukis hangok .... :) egy kettő de nem azéert mert te fingasz
2011. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ne egyél túl sok babfőzeléket előtte! Akkor nem lesz ilyen gond! Ha meg lesz, akkor sincs tragédia! A jó szex elfedi a kisebb malőröket!
2011. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 friccy válasza:
amikor belejöttök lessz néhány hü**e hang pl.: a here hozzácsapódik a punci alatti bőrhöz.
2013. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem puki volt! A puncid adott ki ilyen hangot. Mert amikor élvezel összehúzódik a hüvely, és kinyomja a levegőt. És ennek olyan hangja van mintha pukiznál. Nekem a barátnőm az arcomba "pukkantott" amikor nyaltam. Pont akkor élvezett erőssen. Még le is spriccelt olyan orgazmusa volt.
2014. szept. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!