Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok, és...

32 hetes terhes vagyok, és nem igazén kivénom a szexet. Normális ez? Mindig az jár a fejemben, hogy a szeretkezés árt a babának, és ettő a kedvem is elmegy. Hátulrol fáj, elolrol pedig félek hogy a pocakomat nyomja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne csináljátok. Nem érzed jól magad akkor ne. A férjednek is meg kell érteni. Beszéljétek meg!
2011. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont így vagyok vele én is.Hátulról fáj,előlről sem kellemes a pocak miatt,még a hét is stimmel :D Mi még talán a hétvégén megpróbálkozunk,de nem hiszem,hogy sok szex lenne szülésig.Én kívánom az összebújást,az orgazmust,párom is,mégsem megy.Nekem fáj,neki sem olyan,mert nem vagyok olyan nedves,szóval nem kellemes.Kicsit elkeserítő,de a többség már így van ilyenkor.De meg lehet oldani máshogy is,hogy mindenkinek jó legyen :)
2011. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy azt sulykolja az egész világ, hogy egy nő állandóan szexistennő legyen, és mindig teljesítenie kelljen...pedig a terhesség alatt és szülés után nem mindenkinél működnek ám ugyanúgy a hormonok, és sokszor kellemetlen is a szex.

Nem vagy egyedül! Sok kismama küzd ezzel a problémával. Egyrészt a nagy pocakkal nem olyan könnyű, kényelmetlen a dolog és néha fájdalmas is lehet.

Pároddal mindig beszéld meg mit érzel, neki is megértőnek kell lennie. Ez egy átmeneti időszak. Türelem és megértés kell ilyenkor, és ne hidd azt, hogy teljesítened kell minden áron. Ami neked kellemetlen, azt nem kell kötelezően megtenned. Ne emészd magad rajta! Lesz ez még jobb is!

2011. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!