Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örömlánnyal akarom elveszíteni...

Örömlánnyal akarom elveszíteni a szüzességem! Tapasztaltok e téren?

Figyelt kérdés

21 éves pasi vagyok. Sajnos nincs szerencsém a lányoknál, mindenhonnan csak visszautasításokat kaptam! Végső elkeseredésemben határoztam el, hogy elmegyek örömlányhoz aki minden kívánságomat teljesíteni fogja! Ráadásul olcsóbb is lesz mint ha egy barátnővel kellene kapcsolatot kiépíteni! Eleinte nem igazán pártoltam az ötletet mivel nem vagyok egy olyan igénytelen, csúnya srác, de így jobban belegondolva egyre jobban izgat a dolog!


21/F


2011. okt. 3. 20:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%

Ráadásul olcsóbb is lesz mint ha egy barátnővel kellene kapcsolatot kiépíteni!


Gratulálok, f@sza hozzáállás.

2011. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%
Elég tré dolog elveszíteni a szüzességed egy hivatásbelivel,de te tudod.. amúgy rengetek olyan lány van akik 20-29 köztiek és szüzek és szinglik...én a helyedben nem adnám fel...ha nem vagy "igénytelen vagy csúnya" akkor nem lesz gond...:) Inkább keres egy barátnőt...:)
2011. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
68%
Sok olyan lány is van akik minden f@szra rábuknak és pénz se kell nekik.
2011. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
44%
Utcsónál a pont! Menj discoba azt keress egy részeg csajt, ha a lány már mindegy akkor az se lesz gáz ha a WC-ben dugsz először :D
2011. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
56%
Egyetértek a 2 útólsóval!
2011. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
33%
Helló, sztem nyugodtan menj el prostihoz. Én sem vagyok diszkóba járó típus. Amúgy meg hiába dumál sok lütyő itt a gyk-n, hogy a diszkóba minden részeg csajt meglehet dugni, mert én egy olyannal nem találkoztam még, és nem én vagyok a balfék elhihetitek :D. Sztem dugj meg jól egy prostit, lesz önbizalmad és majd jönnek az ingyen csajok is. Sok sikert cimbora :D 20F
2011. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
10%

Én megértelek tesó.

100000%-ig.

Én is prostival fogom elveszteni bár rosszlányok.hu-n nézegetek, és tudom, hogy ezzel csak magamnak teszek jót. Tehát ne hallgass ezekre a hülyékre csak azt tartsd szemelött ami neked jó.

2011. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
32%
Létezik manapság olyan csaj, akivel érdemes párkapcsolatot kiépíteni? A szerelem ha kialakul bárkivel, aminek az aránya eleve 1 a 100hoz, úgyis elmúlik idővel. Kár fáradozni érte... Nekem 23 évesen nem volt ,,dolgom" nővel, és lehet, ideális lenne egy prostit bevállalnom.
2011. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
92%
aztán lerohad a farkad és még szüzebben halsz meg
2011. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
39%

"Ráadásul olcsóbb is lesz mint ha egy barátnővel kellene kapcsolatot kiépíteni!"


Miért nem így van?

A sok f.szkalp, aki pedig leugat, nyilván azt hiszi, hogy minden szart el kell nézni és fizetni a csajnak, csakhogy velük legyen már.

Ráadásul a mai ribancsarjadékokkal nem érdemes kapcsolatot létesíteni.

2011. okt. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!