Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem akarom még elveszíte...

Miért nem akarom még elveszíteni? 17f

Figyelt kérdés

Van barátnőm is,szeretem,ő is,én szűz vagyok,ő is,ő elszeretné velem veszíteni én nem :S

Én félek.

Még nem érzem magam készen :/

Fél éve vagyunk együtt,és sokszor megtörténhetett volna,de én még nem akarom,de azt se,hogy egy lúzernek nézzen mert 6 hónap alatt nem feküdtünk le :/

Nem akarom azt,hogy rámunjon és megcsaljon :(


2011. okt. 1. 23:22
 1/5 anonim válasza:
Egyszer amikor összejöhetne az alkalom ak mász rá. sztem nem nagy dolog a szüzesség. Zavard be a farkad oda.
2011. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az isten szerelmére, komolyan ilyen sok kis homokos van a fiatalok között?? Mitől lehet félni szex közben? Védekezzetek aztán mehet a móka. Komolyan ez már vicc..
2011. okt. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én, tök megértelek, mert én úgy jártam az első nagy szerelmemmel, (én voltam 15, Ő 19) hogy amikor lefeküdt a pad elé, ahol egy eldugott helyen pettiggenltünk és széttette a lábát és magára húzott és be is tettem neki, annyira zavarban voltam, hogy amikor véletlenül kicsúszott, le is lankadt. Azután nem folytattam, hanem fáradtságra hivatkozva inkább takarodót fújtam. Egy évvel később egy másik lánnyal viszont minden gond nélkül élveztem az első igazi aktust! Nem voltam készen rá, ahogyan te is írtad!
2011. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem akarod hogy megcsaljon, meg azt sem, hogy megunjon, akkor tedd meg egyszer aztán várj két hónapot mindig a következő alkalmak előtt.
2011. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem akarod mert te ilyen kis cuki szűzies édi kis betoji fiúcska vagy!Meg tudlak érteni vegyél mély levegőt minimális megismétlem MINIMÁLIS pia + óvszer de jó minőség jól felhúzva és bumm a csaj se legyen lehetőleg középidőben!
2011. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!