Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha egy 17 éves lány még...

Ciki ha egy 17 éves lány még szűz?

Figyelt kérdés
Ha a bátyámon múlik akkor egész életemben szűz maradok. :(
2011. okt. 4. 14:16
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
egyáltalán nem ciki majd ha eljön az "igazi" akkor eléglesz elveszteni :)
2013. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Drága hogy lenne már baj.

Én inkább a 27 hez vagyok közel és még szűz vagyok ilyen fiatalon mint ami te vagy az lenne a fura ha nem lennél az.

Azért 17 évesen nagyon fiatal vagy olyan fiatalon még nem szoktak az emberek ilyeneken fondolkodni meg nem is kell.

20 alatt nincs is értelme

2019. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Imre777 ***** válasza:

,,Drága hogy lenne már baj.


Én inkább a 27 hez vagyok közel és még szűz vagyok ilyen fiatalon mint ami te vagy az lenne a fura ha nem lennél az.


Azért 17 évesen nagyon fiatal vagy olyan fiatalon még nem szoktak az emberek ilyeneken fondolkodni meg nem is kell.


20 alatt nincs is értelme"



Te, aki előttem írtad ezt, helyes, de kicsit furcsa!


Sajnos b..a,szn*ak már nagyon korán a gyerekek, nem kellene!


Én úgy vagyok vele, hogy a szüzesség megmaradhatna az ember élete végéig, elég lenne ha nyalnák!


De amikor már 9-11-14 évesen ,,elvesztik", akkor már a 18-20 éveseknél természetesnek tartják, de hangsúlyozom, hogy nyalni, nem b,.a--szni!

2020. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!