Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzesség elveszítése...

A szüzesség elveszítése MINDEN ESETBEN vérzéssel és fájdalommal jár?

Figyelt kérdés
14/L
2011. okt. 4. 20:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
nem. sokmindentől sérülhet, tágulhat a szüzhártya (ami eredetileg is nagyon különböző),pl.tamponhasználattól,tornától, önkielégítéstől...
2011. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
57%
Nem! Nekem se nem vérzett, de nem fájt.
2011. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
77%
Én nem emlékszem, hogy véreztem volna, de speciel iszonyatosan fájt. =/ Ismerek olyat, akinek meg egyáltalán nem.
2011. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem fájt,de nem véreztem.
2011. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%

Arra azért készülj fel, hogy 14 évesen nincs még teljesen kifejlődve a hüvelyed, és nem termel elég nedvességet sem, nem elég rugalmas a szűzhártyád.

Ilyenkor sokan mondják, hogy áááá, nem is fáj, nem is vérzik, tök jó lesz... francokat.

Ha így lenne, a középkorban igen sok nő nem élte volna meg az esküvője másnapját, ahogy pár iszlám országban ma se.

2011. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%
Egyébként mi van azoknál a törzseknél, ahol a vérzés a bizonyíték a szüzességre, ha valaki nem vérzik, akkor megbüntetik, pedig szűz volt?
2011. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én nem véreztem, viszont nagyon fájt...

De ne 14 évesen akard elveszíteni... várj még vele, nem fogod megbánni ha még pár évig elhalasztod (:


19L

2011. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

"Ha így lenne, a középkorban igen sok nő nem élte volna meg az esküvője másnapját, ahogy pár iszlám országban ma se."

??? Ezt hogy érted?

2011. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Nekem egyikkel sem járt 39/F
2011. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
85%

20:52 :

én úgy tudom hogy ez mindenhol bevett szokás volt. a cselédek pöttyintettek oda egy kis tyúkvért ha esetleg nem lett volna semmi vagy nem vérzett volna a lány.

egyébként nekem fájt (elviselhető, nem visítoztam, annyira nem vészes, ez van ezt kell szeretni.. majd egy idő után. pár alkalom és elmúlik) és véreztem is.. meglepődtem mert annyira nem számítottam de nem volt ciki vagy ilyesmi ha ez is felmerült benned. ez inkább a pasinak jó mert láthatja h az övé a szüzességed. ahogy hallom ez most nagyon sokat számít a fiúk körében

2011. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!