Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy viszonyuljak ehhez?

Hogy viszonyuljak ehhez?

Figyelt kérdés
A barátom még szűz, én már nem. Látszik rajta, hogy azért simán benne lenne a dologban, csak a női büszkeség bennem van, és még csak pár hete vagyunk együtt (nagyon régóta ismerem, szóval nincs az, hogy ismeretlen ember, mert kiskorunk óta ismerjük egymást). Nem tudom, hogy mennyi idő után kéne engednem neki, mert nem akarok k*rvának tűnni, viszont nagyon szeretem, és szeretnék vele lenni úgy is, és ő se akar kihasználni (legalábbis nagyon remélem, mondjuk azért látni egy fiún, hogyha tényleg szeret :) ) Mennyi idő után kéne beadnom neki a derekamat?
2011. okt. 5. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Amikor készen állsz rá? :O
2011. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem nekem kell készen állni rá, mert ő a szűz :D és nem tudom, eléggé kínos lesz, hogy pl én nem tudom felhúzni az óvszert a srácnak (eddig sose volt erre szükség, nem tanultam meg), és gondolom ő se nagyon tudná magának megcsinálni :D szóval az a gáz, hogy én kész vagyok ugye, nem tudom fiúknál ez hogy van, és ezért vagyok bajban...
2011. okt. 5. 17:13
 3/10 anonim válasza:
akkor add be a derekad amikor kierdemli!
2011. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Viszonyulj inkább hozzám. Én megkurnálak seperc alatt! Agár popsiba is!
2011. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de én nagyon szívesen lefeküdnék már vele. csak ezaz, hogy nem voltam még szűz sráccal, ő meg nem volt csajjal :D mit kéne csinálni A helyzetben? :D
2011. okt. 5. 18:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Dönts az alábbi kínai bölcselet szerint:


Az új kakas kergeti a tyúkot a baromfiudvarban.

A tyúk fut a kakas elől, és közben gondolkodik.

"Ha megállok, könnyűvérűnek hisz. Ha nem, frigidnek. Inkább csak véletlenül elesek..."

2011. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
juj, ezt az utolsót nagyon köszönöm :) ismertem a mondást, de ez most nagyon ideillett. amúgy 17 ő is és én is.
2011. okt. 5. 21:36
 8/10 anonim válasza:

Nálunk is ugyanez volt a helyzet.....ő még szűz volt én meg már nem......:D....amúgy mi 3 hónap után feküdtünk le. Eleinte én is paráztam, hogy az nem túl korai e, de teljesen megérte. Szeretem ő is szeretett. És nem hiszem, hogy csak ki akarna használni, hiszen már elég régóta ismered, így tudod milyen ember. Sok sikert :D

17/L

2011. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Wáá. Mi 2es fel honaputan csináltuk először.. és mind a kettem szüzek voltunk.. attól hogy nem húztál még óvszert a pasidra.. attól nem kel paráznod.. könnyű.. és különben is ha a pasi szűz az= azzal h még nem húztak neki.. tehát nem hiszem h bármitis rosszul tundál csinálni.. nyugi;)
2011. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az hogy szűz, nem jelenti azt, hogy még nem próbálta magának soha felhúzni az óvszert :) No para :) Remélem, hogy már elkéstem a válasszal ;)
2011. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!