Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátja, akit megcsalt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátja, akit megcsalt és nekem sírja el. Hogyan viszonyuljak ehhez?

Figyelt kérdés

Lány barátomnak van egy pasija egy ideje akit már megcsalt velem egyszer. És szerettem ezt a helyzetet, amolyan jó barát kivételes helyzetének tartottam, nem érdekelt. Szeretem a lányt nagyon. Elköltözött, és összejött egy éjszakára valakivel. Állítólag annyira megrázta a dolog amiért megcsalta a barátját, hogy el kellett mondania valakinek. Na ez a "szerencsés" én voltam. Nekem kicsit fáj a büszkeségem miatt, de mégsem akarom megbántani hogy le****ázzam, hiszen én is benne voltam amikor már egyszer ezt elkövette. Mit mondhatnék neki? Kerüljem őt? Olyan hülye helyzet!

24 F


2011. okt. 7. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:

ez meg mi?

és ha a barátja döngeti,szopatja,tágítja az ánuszát,akkor is megcsal téged,vagy akkor mi van?

2011. okt. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megrázta, hogy megcsalta a barátját? Ráadásul nem először, és nem is egy emberrel. Kényszerítette valaki? Nem tudom sajnálni. Mondd neki, hogy szakítson a barátjával, és járjon veled, ha úgyis szereted, meg össze is feküdt veled.
2011. okt. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább annak örülj, hogy nem a Te barátnőd és kefélget félre egyszerre több pasival.
2011. okt. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Veled is kavart most meg mással dug és ez zavar?
2011. okt. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Krva a csaj, kezeld is úgy! Ezt nyilván nem kell a szemébe mondani! Én a helyedben meghallgatnám, aztán megdöngetném párszor, ha van hozzá kedvem. Az igazi érzéseket olyan nőnek tartogasd, aki megérdemli.


31/f

2011. okt. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

K*rva az a személy, aki pénzért idegenekkel szexel, jelen esetben nem történt ilyen, szóval vissza vehettek 1 kicsit (ha 1 pasi csalja a nőjét, akkor abban nincs semmi, mert szét kell szórnia a magjait, meg a hasonló hülyeségeket már el lehet felejteni, tudom, nem hozta fel senki, csak megelőzésként írtam.)


Kérdező, téged nem értem, ez miért zavar, azt írod, "amolyan jó barát kivételes helyzetének tartottam", lényegében barát, csak kicsit többet is kaptál belőle, de csak FIZIKAILAG, bár megkérdezném tőle a helyedben, hogy amikor veled feküdt le, akkor nem érzett ilyeneket?

Ha a barátod, akkor nem kéne kerülnöd, ha már így alakult, csak persze, furcsa, hogy pont neked mondja, akivel ugyanúgy megtette...

De hogy neked miért fáj, amikor kb nem volt köztetek semmi (szexen kívül), azt nem értem.

2011. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha jó barátja vagy akkor mond meg neki. lányom jó nagy riba*nc vagy :)
2011. okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mondjad a nőnek, hogy hadja ott a barátját, akit annyiszor megcsalt már és járjon veled. Szerintem te jobban megérdemled azt a lányt, mert hogy az a másik fiú (aki úgytűnik semmi rosszat nem tett) biztosan nem érdemli meg, hogy ilyen barátnője legyen, majd talál valaki mást az a fiú, aki majd jobban megbecsüli, remélhetőleg.
2013. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!