Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szégyen 31 éves ffinek szűznek...

Szégyen 31 éves ffinek szűznek lenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 02:35
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Regizz fel társkeresőre!!!rengeteg nő van aki vadászik...
2011. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Nem regizek sehova most és később sem!


Mivel nem akarok senkit sem , én csak a kérdésemre voltam kíváncsi , hogy mi lesz rá a reagálás.

Tudom magamról ,hogy elég unalmas és szánalmas az életem ezért nincs is mit felraknom magamról egy társkereső oldalra.


Azt hiszem félreértettétek a kérdést.

Nem arra vagyok kíváncsi hogyan változtassak hanem hogy miként fogtok hozzáállni a kérdésemhez.

Azt jó látni , hogy többen komolyabban akartak segíteni, ezt KÖSZÖNÖM NEKIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. okt. 6. 14:02
 33/47 A kérdező kommentje:
...KÖSZÖNÖM NEKTEK .
2011. okt. 6. 14:03
 34/47 anonim ***** válasza:
86%
A szégyen az hogy szégyennek érzed a dolgot....
2011. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
30%

Nem akarod senkinek sem elrontani az életét (nőnek) mert tudod magadról, hogy egy vírus vagy, egy unalmas vírus?


B+!!!!!!!! DEHOGY IS! Mindenkiben van valami értékes, meg egy 30 körüli nőnek nem kellenek adrenalinnal teli élmények, azok egy nyugodt szerető családot akarnak! Kezdj bele a személyiségfejlesztésbe amiket leírtam! Tudom mit érzel...! Nekem könnyebb volt kijönnöm ebből az érzésből mert még 18 éves fiatal vagyok, neked hosszabb lesz az út, de sikerülni fog! A Titok c. filmet nézd meg! Csak azt az egy filmet megnézed, és megváltozhat az életed, ha mindent úgy csinálsz amit ott elmondanak benne!

2011. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

LÉGY SZÍVES HAGYJ MÁR EZZEL AZ ÁLTALÁNOS HALANDZSA DUMÁVAL, HOGY BENNED IS VAN VALAMI JÓ.

A TITOK FILM SEM ÉRDEKEL MERT NINCS SZÁNDÉKOMBAN VÁLTOZTATNI

AZ ELŐZŐBEN LEÍRTAK MIATT.

HA NEM ÉRTED FUSS RAJTUK ÁT ISMÉT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. okt. 6. 16:05
 37/47 anonim ***** válasza:
84%
tök mind1 milyen sz@r életed volt, változtathatsz, de ha nem akarsz, a te dolgod:P
2011. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
ÍGY VAN, NEM IS AKAROK VÁLTOZTATNI. LEGALÁBB ÍGY SOK NYŰGTŐL MEGÓVOM MAGAM ÉS NEM KELL SENKI SZEMREHÁNYÁSÁT HALLGATNOM KÉSŐBB SEM.
2011. okt. 6. 16:33
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van hagy a picsbe az egészet! Qurvához ne menny mert a pénz sokkal fontosabb! Foglalkozz mással és kész más véleménye meg nem számít!
2011. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem szégyen, éld úgy az életed ahogy TE akarod, és ne ahogy mások elvárják!És ne legyen emiatt kisebbségi érzésed!
2011. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!