Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves kortól ciki szűznek...

Hány éves kortól ciki szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Erre nyilván sokan azt válaszolnák, hogy soha hisz várni kell az igazira, de 25-30 év felett már...
2008. jún. 3. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem ciki a szűzesség.Ha akarsz várhatsz 40 éves korodig is.A lényeg hogy nem az a fontos hogy mikor veszíted el,hanem hogy kivel.Ha megtalálod a nagy Őt akivel egész életedben boldog leszel biztos örülni fog hogy neki adhadttad oda a szűzességedet.
2008. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Én is azt mondom, hogy nem ciki, de azért 30 év felett már elgondolkodtató a dolog...
2008. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Értelmes pasik már válaszoltak a másik kérdésekre , így számodra is kiderül, h mindig örülnek a szűz csajnak...

de nem hiszem, h 30felé nem kacsintott rád a kisördög ;) =) (Egyébként még rám sem az igazi, pedig 19évesen nagyon ördög akarok lenni már)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) /19 éves girl/

2008. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért 30 még nem vagyok...csak példának szántam :)
2008. jún. 3. 17:51
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
A szűzesség sosem ciki szerintem, annál gázabb viszont, ha azért veszíted el a szüzességed, hogy elmondhads, voltál már pasival. Az első lovagodnak nem kell, hogy az igazi legyen rögtön, a tündérmesék ideje lejárt... Viszont a másik véglet sem túl vonzó, legalábbis számomra. Ha nem találtál még olyan fiút, akire azt mondod: na, én őt szívesen megajándékoznám ezzel, akkor várj türelmesen, mert minden zárhoz megvan a megfelelő kulcs! És valószínűleg pont akkor fog megjelenni, amikor már nem görcsölsz ilyen kérdéseken, mint a fenti... :)
2008. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

ez nagyon igaz, + az előző válaszolónaak!


Take it easy! (nekem sem jött még össze, szal nem vagy egyedül!)p u s s y

2008. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Addig kell várni,amíg nem érzed azt biztosan, hogy készen állsz rá és megfelelő a partnered. Nálam ez 20 évesen jött el. Érett voltam már rá, de nem találtam előtte megfelelő pasit. Már kezdtem cikinek érezni, hogy eddig vártam és a környezetemben már rég nem szűz senki, de örülök, hogy olyannak adtam a szüzességem, aki "megérdemli". Szerintem 25 felett érdemes elgondolkozni, lehet hogy valami lelki probléma áll amögött, hogy valaki ennyit vár.
2008. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Úgy tudom, 30 év fölött a szűzhártya már eléggé elmeszesedik. De mondjuk emiatt ne ugorj bele egy kapcsolatba... ha nem jönne össze addig, akkor a megfelelő időben beszéld meg a fiúddal, hogy szeretne-e egy kis orvosi segítséget. Az orvos fájdalommentesen bevágja, aztán hajrá!
2008. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
sztem nem gáz.én direkt örülök ha az éppeni csajom szűz.így tom,h én vok. az 1.és ennek örülök:)
2008. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
hát igen...sok doloban egyetértek...bár az sosem kiszámítható hogy kivel fogod leélni az életed,és kinek érdemes odaadnod a szüzességed....akiben megbízol és nem 1 jött-ment suttyó....és érzed hogy szoros szálak húznak egymáshoz....és az tényleg igaz,hogy egyáltalán nem ciki ha mondjuk még 20 éves korodban is szüz vagy....a pasik sokkal jobban értékelik azokat a csajokat akik még szüzek...
2008. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!