Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Együtt legyek vele vagy ne?

Együtt legyek vele vagy ne?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a barátommal és komolyan gondoljuk egymást,eddig 3-szor találkoztunk és következőnek ha együtt lennék vele nem lenne még korai? Ő már nem szűz.
2011. okt. 10. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap alatt háromszor találkoztatok? Az aztán kapcsolat.
2011. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
-.-"5 hónap 3szor találkozni?xDxDnem tudom az így kb a heti szint szerintem :Dami még jó
2011. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez tavkapcsolat??
2011. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
őőőőő?? :DDD
2011. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
5 hónapja vagytok együtt, háromszor találkoztatok és komolyan gondoljátok a kapcsolatot?:D
2011. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én általában egy egyszerű héten is többet találkozom a párommal, mint 3 alkalom... Szerintem ebben az esetben nem számít, hogy már 5 hónapja jártok, csak az, hogy eddig hányszor találkoztatok személyesen is. És így viszont én még igencsak korainak tartanám, hogy lefeküdj vele. De persze ez csak az én véleményem. Ha úgy érzed, tedd meg.


Bár engedj meg még egy személyes megjegyzést: ha valóban biztosnak éreznéd magad és a kapcsolatod, akkor valószínűleg nem kérdezted volna meg, hogy lefeküdjetek-e.

2011. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen. Ha még szűz vagy ne. Kül is, 5 hónap alatt 3szor? Ez vicc? Ez drágám nem kapcsolat. :)
2011. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!