Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, mikor ujjaztam...

Szűz vagyok, mikor ujjaztam magam éreztem a méhszájam, ez azt jelenti nincs meg a szűzhártyám? Ennél fennebb a pénisz sem tud menni? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 23:08
 1/4 anonim válasza:

A szűzhártya egy vicces dolog nem minden nőnek van. Van akinek nagyon vékony (ez az általános) van rugalmas (ez általában nem szakad át úgyhogy operálják [felvágják]) és van az amikor nincs (egyértelmű)


Attól még hogy nincs szűzhártyád attól még szűz vagy sőt ha felnyomnál magadnak egy rudat, vagy ubit vagy mit tudom én mit és vérzel (magyarul átszakítottad) attól még szűz vagy mert a nőgyógyász is a nemi aktus alatt gondolja ha kérdezi hogy szűz e vagy még hogy volt e aktus.

2009. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy nemszakadt átt a szűzhártyád.Azért 1 ujj nem olyan vastag, valakinek simán áttfér a lyukon.És igen, annál feljebb nem megy a pénisz.De az átt fogja szakítani a szűzhártyád, ha az ujjad nem is.
2009. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hogyne lenne meg, a szűzhártyán van lyuk amin a menstruációs vér is távozik például, ezen a lyukon felnyúlva miért ne éreznéd a méhszájadat?a pénisz is csak addig meg amíg tud, a hüvelyednél tovább nem tud.
2009. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy meg van,lehet hogy nincs.Tulajdonképpen ennek semmi jelentősége. A szüzességet akkor veszted el,ha lefekszel valakivel,nem akkor hogyha elszakad a szüzhártyád.
2009. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!