Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vettem egy vibrátort hogy...

Vettem egy vibrátort hogy azzal elvesztem a szüzességem, kb 10-12cmre tudtam behelyezni mert utána nagyon feszített a hasam és fájt. Ez normális? és akkor én már elvesztettem a szüzességem?

Figyelt kérdés
(17éves elmúltam már és még nem voltam együtt úgy pasival. Ezt elég cikinek tartom, azt mondom a fiúknak hogy már nem vagyok szűz.)
2010. máj. 4. 15:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
41%

ne vibrátorrozz, inkább gyere hozzám!!

16/f

2010. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
ha lefeküdnél egy pasival akkor veszítenéd el a szüzességedet te ész..
2010. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

bazzd.... akkor leszel "nem szűz" ha F.a.s.z járt a p.i.n.á.d.ban b.a.zdmeg....


sok eszed van 17 évesen.

2010. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
16L :] sokeszü
2010. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
És ha a fiú azt fogja cikinek tartani, ha nem vagy szűz? :D
2010. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
87%
Elsőre légyszives olvass utána annak milyen hosszú a hüvely és az után próbálkozz.Semmi értelme így elveszíteni attól még fájhat az első.Amúgy meg nem vészes egyátalán és amelyik pasinak ez nem tetszik elmehet valahova.Aki szeret így is elfogad aki nem az nem.
2010. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor vissza varratatja:Dxd
2010. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
A szüzesség nem arról szól, hogy ott a szűzhártya vagy nincs, van akinek egy hirtelen mozdulattól elreped. Nehogy azt hidd hogy most majd büszkébben hazudhatod a fiúknak hogy nem vagy szűz. De talán jobb is így, mert ahogy írsz, nem hiszem hogy fel vagy készülve a szexre.
2010. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem vesztetted el. Akkor veszted majd el, ha lesz egy fiú, aki berakja neked a saját farkát és lehetőleg még élvezni is fogjátok.

Viszont nagyon sajnállak, ha cikinek tartod. Azt tartsd inkább annak, amit most csináltál, és ezt a cikis hülyeséget felejtsd el gyorsan.

2010. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Idióóóóóóótaaaaaaa!!!!!!

22/L

2010. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!