Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A gumiból kifolyhat a sperma?...

A gumiból kifolyhat a sperma? Nem akarok a barátnőmnek kellemetlenséget okozni :S

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vazz, mindkét irányból sterilen zárt. Igazából a farkadat se tudod bedugni, csak a gumit nyomod fel a lánynak.
2011. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát egy gyerek eléggé nagy kellemetlenség tud lenni, főleg ha 16 barátnőd. :) Szerencsére benne van a pakliban, hogy terméketlen vagy. Amúgy ja, kifolyhat.
2011. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha tűvel szúrsz az elejére egy lyukat akkor nem lesz levegő feszültség a belsejében így nem durran ki és nem folyik ki!!
2011. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Najó, még a végén komolyan veszed. Persze, hogy kifolyhat. Ha végeztél húzd ki a bohócot, ne várd meg míg lelankad.
2011. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megtettem a kellő lépéseket az elöregedés ellen!!!!! csak a hazáééért!!!!! :DD
2011. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Örülök hogy megkérdezted, mert ez tényleg egy jogos kérdés!

Nem, nem folyhat ki, mert amikor bedugod a majmot a bohókásba akkor vákuumzár jön létre és az alapvetően nem hogy nem engedi kifolyni, de még kihúzni sem fogod tudni anélkül, hogy a turbulencia ne szakítaná szét a női szűzhártyát, ezért van az, hogy az első alkalommal szakad fel a hártya :)

2011. okt. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Máffyn ***** válasza:

Hath...nalunk pl.kiszakadt a gumi ...de szerencsere miutan vegeztunk

En pl kezzel izgattam es akkor mar teljesen elment!

2011. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!