Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy viszonozzam neki a dolgot?

Hogy viszonozzam neki a dolgot?

Figyelt kérdés
Mindketten 16 évesek vagyunk,1és fél éves ismerjük egymást 1 éve vagyunk kapcsolatban de eddig még csak petting,csók volt.Mostmár én teljesen benne lennék a dologba.Őmár el is kezdett közeledni de nem tudom hogy viszonozzam?Tudom hogy kell szopni de félek még csak oda nyúlni is hátha elrontom.
2011. okt. 12. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Egek 16 évesen előbb ,,szopna", mint szexelne...nemsemmi.
2011. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A szopás(petting) a szex része.. nem különálló dolog

Ha petting volt már szexeltetek, csak nem történt behatolás.

2011. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

csak arra vigyázz hogy le ne harapd a kukacát

sztem máskép nem lehet elrontani

2011. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a petting előjáték, a szex az szex, a ,,szopás" pedig csak orális szex. De inkább jussanak idáig, csak ne jöjjön pár nap múlva a kérdés h ,,LEHET H TERHES VAGYOK??"
2011. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

21:13

A "szopás" az orális szex, szal igen az is szex, de a petting nem feltétlen tartalmazza. A petting NEM "minden, ami előjáték bahatolás nélkül", hanem "bármi LEHET ami előjátéknak számít, de nincs bahatolás". A lehet és a kötelező nem ugyanaz.

Kérdező, ne aggódj, bárhogy csinálod, szeretni fogja, hiszen a párod, és szeret téged, meg kíván.

Amúgy nem tudom meddig jutottatok, de szerintem először nadrágon át simogasd neki, aztán gombold ki a nacit, és szedd le róla, aztán kicsit alsón át, aztán be lehet nyúlni, és amikor úgy érzed, akkor elő is veheted neki, vagy ha akarod az alsó is leveheted róla. Utána simogasd, puszilgasd, és figyeld a reakciót, és ha felbátorodtál mehet a többi. Ha nézed a reakciót, akkor látni fogod rajta, hogy tetszik neki, nincs semmi baj, és az önbizalmat ad.

2011. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kovpet ***** válasza:

21:19 "a szex az szex"


Köszi, ez mélyértelmű volt. Ma is érdemes volt felkelni :)

2011. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom, nekem a szex egy gyűjtő, amibe beletartozik a petting, előjáték(ha ennyire külön akarjuk értelmezni), a behatolás és az utójáték(simogatás,bújás,csók).
2011. okt. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha félsz még csak oda nyúlni is, akkor honnan tudnád hogy kell szopni? Akkor fogalmad sincs... azért mert láttál videokat a neten, még nem tudod. De nem is kell ezt nagyon tanulni. A részletes válaszban szépen leírták hogy juss el a pasid farkáig... utána meg ami jól esik. (vagy ahogy a videon láttad)

Egyébként meg valószínűleg a pasid is be fog segíteni, kicsit irányít a kezével, vagy máshogy, hogy még jobb legyen neki. Menni fog.

2011. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Colle válasza:

"Tudom hogy kell szopni" - talán gyakoroltad banánnal, uborkával, műbrokival?

Azért ez más :) de majd segít a srác is.

Elrontani nem tudod (max a rugóját xD) ha nem jól csinálod azt mindenképp észreveszed.

2011. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ricsi2302 válasza:

Mit rontanál el ugyan :D szerintem a fiú már örülne ha oda nyúlnál 1 év után !! Ne légy ennyire félős nem lesz semmi baj ha elrontanál valamit majd a fiú segít ;)

Sok sikert :D

2011. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!