Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt hittem amikor a fiam...

Azt hittem amikor a fiam elveszíti a szüzességét végre jönni fognak neki az eredmények a nők terén, nagyon nem így lett! Mi lehet ennek az úgy oka?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


A helyzet a következő: úgy vélem nagy gond lehet a fiam férfiasságával (aki 18 éves), s ez ügyben én tehetetlen vagyok, bármennyire szeretnék segíteni neki nem tudok... Mindig is egy visszahúzódó típus volt nehezen alkalmazkodó és bizony jól tudom hogy ő mindent megtett annak érdekében hogy beilleszkedjen, amiért le a kalappal előtte! Nagy nagy örömömre tavaly sikerült becsajoznia végre, 1 évig járt egy hölggyel és a szüzességét is elveszítette, nagyon büszkék voltunk rá. (És persze az élete más területein elért dolgai miatt is) No, ennek vége lett 3 hónapja, akkor mondtam, semmi gond, most már tudja hogy megy ez és veszekedni fognak érte a csajok mert úgy hittem, csak a kezdet nehéz és innentől fogva semmi baj nem lehet, sőt, az lesz a gondja hogy "túl sok" lesz a jelentkező! Nem így lett... A 3 hónapot teljesen egyedül töltötte semmiféle siker nélkül, pedig nagyon vagyok egy új hölgyre. :( Nekem ez azért nagyon fura, mert amikor én elveszítettem a szüzességem 15 éves, onnantól kezdve nem volt megállás, jöttek a csajok ezerrel, maximum másfél hónapig nem volt senkim. Ezért is fura nekem az ő helyzete, mert ez számomra felfoghatatlan... Ebben a korban az lenne a normális ha (elnézést a szóért) szinte minden legyet jól helybe tudna rakni, persze ez nem jelenti azt hogy meg kéne csalnia valakit. Hogyan tudnék segíteni neki? Latom hogy nagyon szenved...


2011. okt. 13. 11:34
1 2 3
 1/24 The Nuke válasza:
100%

Hát én nem tudom. Ha szerelmes, éés azért bánkódik még, akkor hagyni kell, hagy dolgozz fel a sztorit...


Ha nem, akkor nem tudom.

2011. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

11:37


Már régen túllépet azon a nőn ezt ő maga mondta, szó sincs itt "szerelmi bánatról", azt mondta részéről jöhet az új nő

2011. okt. 13. 11:41
 3/24 tetro ***** válasza:
100%
szerintem mondjuk hagyd békén. ha nekem apám ilyeneken jojózott volna, tuti én is befordultam volna.
2011. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyd rá a dolgot.Ha félénk és nehezen ismerkedik akkor is akad neki majd valaki,nem valószínű hogy nő nélkül fogja leélni ez miatt az életét.Az se kizárt hogy más mentalitású mint te és nem az alkalmi kapcsolatok vonzzák hanem a tartósak,azt pedig nem talál hetente újat az ember.Én is ez utóbbiak közé sorolnám magam elsősorban,mégsincs semmi gond a férfiasságommal ahogy valószínűleg a fiadnak sincs.Viszont ha nem állandóan a nőkön jár az esze akkor sok minden másra is tud időt szakítani ehelyett,amit lehet hogy ő értékesebb elfoglaltságnak ítél meg.
2011. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 napietus ***** válasza:
100%

azzal semmiképpen nem segítesz, ha saját magadat állítod példának. ezzel csak belehajszolod egy teljesítménykényszerbe, ami az élet minden más területén jó, de ezen a téren nem. hiszen görcsös lesz tőle és erőltetett lesz a viselkedése. arra meg egy nő sem vevő.


annyit tehettek a nejeddel együtt, hogy biztonságos, kiegyensúlyozott családi életet teremtetek a számára. ha ez megvan, ő is kiegyensúlyozott lesz, és előbb-utóbb csak lesz csaja :) 18 éves, előtte az élet, nem kell sürgetni. nem marad le semmiről.


29/N

2011. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 De Puta Madre válasza:
100%

11:41-essel értek egyet.

arra nem gondoltál még, hogy minden ember más? Sajnálom a fiad, de nem azért, mert nem megy neki a csajozás, hanem hogy ilyen apja van. Ne hozz ennyit ki belőle.

2011. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

"ezzel csak belehajszolod egy teljesítménykényszerbe, ami az élet minden más területén jó"


Nem, semelyik területén se jó :D Amúgy a többivel egyetértek...

Am én mindig úgy gondoltam a szülőknek nem sok köze van ezekhez ha faterom ezt csinálta volna, be is kattanok az biztos! És annál inkább nem mondtam volna el neki semmit...

18/F

2011. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Te valami atomgyökér vagy.

Szerencsétlen srác...

2011. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%

Láttad a Már megint egy dilis amcsi film c. filmet?

Na, kínáld fel neki az anyját, hátha.... :D

2011. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

mért kéne mindenkinek olyan kúrógépnek lennie mint te vagy? valaki normális és nem a mennyiségre hanem a minőségre megy... lehet hogy ő komoly kapcsolatokban gondolkodik inkább.

megaztán én 22 voltam mikor megtörtént az első. addigra engem kitagadtál volna?? de egy suttyó vagy... 3 hónapig nincs nője és már... mellesleg a fogalmazásod is hát... hagy kívánni valókat maga után. lám ilyen apuka lesz azokbol akik már 15 évesen fűvel fával...

2011. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!