Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtaláltam a szüzességem okát?

Megtaláltam a szüzességem okát?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egy aranyos, kedves, jóképű gyerek vagyok, aki a fiatal 14-18 éves lányokra, nem tud igazán nőként tekinteni, maximum kisgyerekként, mintha a saját lányaim lennének. Az idősebb nők viszont jobban megmozgatják a fantáziám, nekik viszont nem jönnek be az aranyos emberkék.

Nem hiszem hogy ez is csak valami kifogás, mert én tök laza vagyok, nyitott, meg bárkivel el tudok beszélgetni, és nem is nézek ki rosszul, de nem haladok mégse sehova. Nem tudom hogy mi lehet oka, hogy nem tudtam még összeszedni egy lánykát sem...


Mi most akkor az arany középút? Idős lány, fiatal kinézettel? az ilyen viszont ritka.

22f


2011. okt. 14. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Korodbeli lány, aki van annyira intelligens, mint egy idősebb, csak keresni kell, és találsz hidd el , ugyanebben a cipőben jártam
2011. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ööö...a saját korodbeliekre nem gondoltál még? Egyébként egy 18 éves lány a legtöbb esetben már nem gyerek (testileg pláne nem), és ha jól választasz, egy teljesen érett gondolkozású fél- felnőttel találkozol.
2011. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azért vagy még szűz, mert csak szerinted vagy jóképű, a lányok szerint nem.
2011. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó, nem én mondom magamról ezt, hanem lányok akikkel találkozok, tőlük hallom vissza.
2011. okt. 14. 14:54
 5/8 A kérdező kommentje:

ja és második. az a másik gond hogy nagyon sok az olyan 20as éveiben járó lány, akik diszkón nevelkedtek, és agyilag 0 szinten állnak.

jó amit írsz, csak keresni kell ahogy írta az egyik válaszoló, de hát merre?


amúgy alapvetően ha megyek az utcán kb minden második lány szép, de ennyi. Ezt érzem, többet nem. Nem is voltam még szerelmes szerintem...:D

2011. okt. 14. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szerelmes nem is az utcán leszel, úgy hogy szembejön valaki :D az a filmekben van.

Ha a lány szép, közeledj, ismerd meg és majd beleszeretsz.

2011. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok mondjuk, de abban van igazság, hogy a szerelem nemcsak úgy beléd nyíllal.


A barátom és én 3 hónapig "barátkoztunk" és ez alatt a három hónap alatt eljutottunk odáig, hogy mind többet és többet kértünk a másikból, mert nem tudtunk betelni a másikkal.


Amúgy a zsák a foltját megtalálja. Én nem akartam odavetni magam a party csürhének, egyik srác sem volt az igazi. A barátom is kezdetbe csak barát volt ,mert nem néztem többet ki belőle. De az együtt eltöltött idő összecsiszolt minket és rájöttem ,hogy én pont Őt kerestem.


Szóval a lehetőséget meg kell adni magadnak is és a másik félnek is.


Én metal-lovagot vártam és végül eljött értem... most meg teljes az életem.

2011. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kommentek elolvasása nélkül csak a kérdésedre: én pont igy gondoltam mint te, tiniként nemakartam kapcsolatot, az sosem lesz komoly, és azok a lányok akik akkor kapcsolatra kaphatók még mind a kis tini hülye pitsák...

21 évesen lett először barátnőm aki akkor 18 volt. azér már 18 után érdemes megnézni a lányokat, sokan "beérnek", és elkaphatók még szüzen is akár ;)

2011. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!