Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Petting során a barátom miért...

Petting során a barátom miért végez magának önkielégítést, hogy orgazmusa legyen?

Figyelt kérdés
21 éves szűz lány vagyok, a barátommal két éve van kapcsolatunk, s kb. egy éve le is fekszünk egymással de csak orálisan elégítem ki, még maga az aktus nem történt meg. Orális kielégítés során elkezdem izgatni, leszopom, de aztán ő veszi kézbe a fütyijét, s nagyon gyorsan huzigálja a bőrt a makk körül le fel, kb. egy percig, s aztán ismét beteszi a számba, s akkor elmegy. Mért nem tud elmenni már attól, hogy én leszopom? Esetleg vmit rosszul csinálok? Szégyellem tőle megkérdezni, gondoltam először itt körbetapogatózom, s aztán felteszem neki is a kérdést :)
2011. okt. 14. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsóó..xDD Shop Stop..:D:D


Egyébként nem értem "21 éves szűz lány vagyok," "kb. egy éve le is fekszünk "

Kérdezd meg tőle, hogy neki hogy esne jól, és csináld úgy.

2011. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 ricsi2302 válasza:
Szerintem nem izgattad fel eléggé :/ azt próbáld meg hogy gyorsabban csinálod neki nálam is volt ilyen csak én nem élvezek a bnőm szájába!! de ha már ezt megteszed neki akkor már nem mind1 ha lefekszetek ??Mire vársz ha 2 év alatt nem csalt meg akkor csak együtt maradtok nem fog ott hagyni mert lefeküdtetek!
2011. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De tényleg... 2 éve együtt vagytok, 1 éve van köztetek szex (vagy valami olyasmi). Miért nem mersz vele lefeküdni? Már sokféle gyógyszer van, a szűzesség elvesztésének a fájdalma meg csak egyszeri dolog általában. Ha egyszer rájössz milyen jó dolog a szex, mármint ha már kuki is járt benned, sose akarsz mást csak azt! :D

Én is így voltam vele! ;)

2011. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátom...Csak magára gondolt és mielőbb el akart jutni a csúcsra. Gáz volt nagyon...
2012. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!