Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz, hogy 20 évesen...

Nagyon gáz, hogy 20 évesen (majdnem 21) szűz vagyok? L

Figyelt kérdés

nem volt soha barátom és nem is csókolóztam. Mostanában sokszor eszembe jut, hogy ez már nagyon gáz(eddig nem érdekelt). Igazából engem sose vett észre senki. Tény, hogy nem vagyok elégedett a külsőmmel, és önbizalomhiányom van. Ha belegondolok, hogy talán egyszer én is elvesztem,kiver a víz...nem csak a félelemtől , hogy fájhat, attól is,hogy kiröhögnek, vagy, hogy egyáltalán majd meg kell mondanom, hogy még szűz vagyok. O__O


20L


2011. okt. 14. 23:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem gáz. sokkal jobb mint ha a fél várossal lettél volna már együtt
2011. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne aggódj! Mire odáig eljutsz a pároddal ez már nem fogja érdekelni. Ne ezzel kezd az ismerkedést, mert nem is szokás. Ez már intimebb téma.

Hasonló cipőben járó 20/F

2011. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%

Szerintem nem, nem hiszem, hogy az ilyen dolgok "gázak", mivel nem ismerlek igazán, nem tudok sajnos jó tanácsot adni, de ilyeneken ne rágódj, hogy kicikiznek emiatt. Aki mégis megteszi elég retardált. Elég ha te érzed, hogy mikor vagy kész a szexre.

20F

2011. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sokra értékelném az fix.


Kicsit már kezdek besokallni, hogy minden egyes Nönek, csak a 27. kapcsolata lehetek.

Szerintem inkább az lenne a gáz, mint ahogy másik is említették, ha a fél országgal keféltél volna.

2011. okt. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, sőt inkább értékesebb vagy, mint a sok partyribi, aki össze-vissza lefekszik mindenkivel már 14 évesen is!


Egy Szűz Fiú

2011. okt. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hülyén, hangzik, de szerintem kedves utolsó és kedves kérdező, szerintem dumálhatnátok egy kicsit:P Biztathatnátok a másikat, közös "problémákról" beszélgethetnétek, meg legalább nem "egyedül érzitek" ezzel a helyzettel magatokat:)

De ahogy érzitek:P

2011. okt. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%
23:48-asra gondoltam:P
2011. okt. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az. Hozzád hasonlóan én is az vagyok, soha nem volt még kapcsolatom és szintén még csak nem is csókolóztam. Egy ideig persze én is kissé irigykedve néztem az egymást ölelő fiatalokra, mára azonban ez elmúlt. Egyáltalán nincs miért aggódnod, én sem teszem, hiszen tudom, hogy van olyan lány a világon, aki elfogadna így is engem. Én például kifejezetten örülnék egy hozzád hasonló lánynak. Szóval fel a fejjel! ;)

21/f

2011. okt. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
köszönöööm, most megnyugtattatok:) Én igazából nem nézem irigykedve az utcán a szerelmespárokat, mert annyira nem hoz lázba a dolog, csak attól félek, hogy az ismerőseim már hülyének néznek. Sokszor felteszik nekem azt a kérdést, hogy "és a pasikkal hogy állsz"? Én meg nézek mint egy id.ióta és csak annyit mondok, hogy most nincs senki.(mintha eddig lett volna és ezt sajnos mindenki tudja rólam, csak nem monják ki szerencsére:D).
2011. okt. 15. 00:00
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok közük van a barátoknak a magánéletedhez :D Engem legalábbis nem érdekel hogy mit goldolnak arról hogy még nem volt barátnőm... Majd lesz ha ott lesz az ideje és nem fog kiröhögni senki az tuti, aki meg mégis kiröhögne (bár nem értem miért is kellene nevetni) az meg nem is vehető emberszámba:D
2011. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!