Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz, hogy 20 évesen...

Nagyon gáz, hogy 20 évesen (majdnem 21) szűz vagyok? L

Figyelt kérdés

nem volt soha barátom és nem is csókolóztam. Mostanában sokszor eszembe jut, hogy ez már nagyon gáz(eddig nem érdekelt). Igazából engem sose vett észre senki. Tény, hogy nem vagyok elégedett a külsőmmel, és önbizalomhiányom van. Ha belegondolok, hogy talán egyszer én is elvesztem,kiver a víz...nem csak a félelemtől , hogy fájhat, attól is,hogy kiröhögnek, vagy, hogy egyáltalán majd meg kell mondanom, hogy még szűz vagyok. O__O


20L


2011. okt. 14. 23:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, sőt becsülendő. De ne félj, mindenki túlesik rajta :) Amúgy meg biztos észrevett már vki téged is, csak legfeljebb nem nézett ki elég jól ahhoz, h te is észrevedd.
2011. okt. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
10%
Miért nem volt még senkid?
2011. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
9%

utolsó:

azért nem volt még senkije mert önbizalomhiányos és csúnyának tartsa magát... olvass már


Am nekem se volt, egyszer smároltam egy csúnyácska lánnyal részegen, és ez adott némi önbizalmat, meg én is szégyennek éreztem hogy eddig nem smároltam, szerencsére ezen túl vagyok, most jöhet a kövi lépés a: baránő és a szex.

De én se vagyok az az alfagyerek szal nem lesz túl könnyű, mondjuk van humorom, meg nem vagyok csúnya, és én vagyok a legmagasabb az osztályban, ráadásul a farkam is a magyar átlag:D:D Szal nem is tudom értem miért voltam egy éve önbizalomhiányos:D

Személyiségfejlesztő könyveket javaslom! (pl: Brian Tracy)

Nekem beváltak!

Küldj egy képet privibe megném, mert olyan sok szép önbizalomhiányos lány van hogy azzal meg lehetne pakolni 20 kamiont... :D

2011. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
f18
2011. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

értsétek már meg,hogy a szüzesség NEM GÁZ.

csak KURV@SZ@R szex nélkül az élet.

2011. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
nem küldesz priviben nekem is egy képet?léééééééééci.
2011. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
10%
ez csak azért lehet mert kib@szott rusnya vagy
2011. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

utolsó: köszi, én is szeretlek:)


képet nem tudok küldeni mivel soha nem fényképezem magam , rossz a fényképarcom és minden képen csúnyának tartom magam.

2011. okt. 15. 21:51
 19/24 A kérdező kommentje:
15:47-es: nem tudom, hogy mennyire sz.ar-e, miel nem tudom milyen:)
2011. okt. 15. 21:53
 20/24 anonim ***** válasza:
léci legyél aranyos.akkor csinálj magadról eggyet és azt küld.lehet hogy én szépnek tartanálak,sőt lehet hogy belédszeretnék és csak te járnál a fejembe mert olyan szépnek tartanálak.legyél aranyos és tedd meg ezt a szivességet hogy küldesz.jó?
2011. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!