Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk ti, hogy éreztétek...

Fiúk ti, hogy éreztétek magatokat a szüzességetek elvesztése után?

Figyelt kérdés

"...olyan mintha, valami rosszat tettem volna..."


valami ilyesmi???


2011. okt. 15. 20:05
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
én azt éreztem, hogy el kell szívnom egy cigit
2011. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A világ a császárának.
2011. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Menj és "próbáld"ki , aztán megtudod milyen érzés, ha meg nincs kivel mert senki nem akar veled, (esetleg) akkor sebaj ezért vannak a fizetendő "öröm "lányok :))) csak próbálj kifogni 1 normálisat :)) sok sikert, írjál majd mit érzel ! remélem nem kerülsz depresszióba >.<
2011. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Másképp nézel majd a nőkre utána, nem fogsz félni a puncitól többé. Jó érzés, de rég is volt már...
2011. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
11%

Azt gondoltam, hogy melyik fiú jön ezután?

SP voltam, sziasztok!

2011. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
like a boss 8-)
2011. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

hát akkor utána -mondjuk nem közvetlenül utána, mert hát akkor elélveztem, az az érzés azér ismerős volt-, szóval 1-2 órával később, amikor már elbucsuztunk, hát persze ezen kattogott az agyam. és jó volt, mert jó élmény volt, de úgy különösebben nem egy nagy dolog. elég sokat szerencsétlenkedtünk előtte, szóval megkönnyebbülés volt kicsit, és örültem hogy összejött. igazából változás csak 1-2 nappal később jött, és azóta is tart. valahogy még gyakrabban gondolok rá hogy dejó lenne éppen most...

22/f

2011. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Hát akkor nagyon jo érzés hogy végre tul estem rajta de azota annyira másképp gondolkodom az egészröl, még ha hüjén is hangzik de azota nem vágyom olyan kalandokra ami csak arrol szol... szerintem a szex nem egy olyan dolog amit azért kell csinálni hogy menöbb legyen az ember vagy hogy eltudja mondani a haveroknak hogy hány csajt döntött már meg, ennél joval több

19/F

2012. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Én nagyon jól éreztem magam közben is és utána is. Büszke is voltam, mert hihetetlenül jó volt. Nem volt szűz a csajszi akivel voltam, de neki nem esett le, hogy én sem vagyok. Sokáig együtt voltunk, nagyon szerelmesek voltunk. Régi szép idők... :)
2012. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
0%
14 vagyok 13 voltam mikor eloszor dugtam k*urva jo erzes volt:DD utana mar eltunik a gyerekes viselekedes es komolyabb lesz ennyi
2012. dec. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!