Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok szüzességetek elvesztés...

Lányok szüzességetek elvesztése után menyi időbe telt míg csúnya szóval bejáródtatok?

Figyelt kérdés
Kicsit csúnyán hangzik ez a szó hogy bejáródik valaki :) De arra értem hogy a barátnőmmel nemrég kezdünk bele szexuális életünk (nem 14 évesek vagyunk.. 20 felett mind a ketten)komolyabb gyakorlásába és mivel ő még szűz volt a legelső alkalomkor kellemetlen érzés volt neki fájt is vérzett is picit. Most már pár alkalom után jobban megy, élvezi is de ha mélyebbre hatolok az még mindíg kellemetlen neki ezért nem is nagyon erőltetem. Nektek hogy volt ez? Mik a tapasztálaitok?
2011. aug. 26. 23:14
 1/4 anonim válasza:
82%
Nekem 2-3 alaklom kellett h élvezni tudjam (szintén későnkezdő) de ha nagyon mélyre jönne, az mai napig fáj...Szóval az már túl sok, később is fájni fog.
2011. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze ez méret függő is mert nem mindegy hogy 12 ment be tövig vagy 22. Most ott tartunk hogy úgy kb félig bemegy(17 vagyok centibe :) ) azt élvezi meg jó, de utána már nem, tudom hogy ez később több lesz és nem is sürgetem. Csak kíváncsi voltam másoknál ez hogy alakult. Meg arra is kíváncsi volnék hogy mivel már fele után nem nagyon élvezi nem is nagyon hatolok mélyebbre, néha megteszem de látom rajta hogy nem élvezi és hagyom, de ha nem csinálom nem nagyon fog tágulni. Nem igazán szeretném úgy csinálni hogy neki rossz legyen, de lehet hogy muszáj lesz hogy táguljon? Vagy majd fokozatosan javul a mélységre hatolási határ?
2011. aug. 26. 23:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki rövidebb a hüvelye és azért fáj, mert már eléred a méhszáját, ha alkatilag ilyen, nem fog tágulni, hiába döfködöd... Szerintem csináljátok úgy, ahogy még neki is kényelmes, nem kell azt tövig nyomni, ha egyszer nem megy. A női hüvely egyébként kb 8-11cm hosszú, izgalom, alkati adottságok befolyásolják, de semmi meglepő nincs benne, ha a 17cm tövig nem megy be.
2011. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van, akinek fáj, ha tövig bemegy és eléri a méhszájat, van akinek nem! Akkor sem,ha egészen feszíti a méhszájat!Ez alkati kérdés. Nem mindig javul a gyakorlat során!
2012. szept. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!