Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első szexet megbeszélitek,...

Az első szexet megbeszélitek, h mikor fog történni, vagy csak akkor lesz, ha spontán van rá kedvetek? Milyen első szex elötti ráhangolódást csináltok? ( vacsi séta. )

Figyelt kérdés

elsö-t itt egy uj párral értem.

fiuk lányok válaszát egyaránt várom


19L


2011. okt. 16. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

én egyelőre barátnőt keresek, a szex még ráér


21/F

2011. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam lánytól függ, van olyan szituáció hogy elég egyértelmű hogy szexelni fogunk, akkor nyilván nem mondom ki meg kezdek el beszélni róla, az megöli a dolgot szerintem. De ha meg nem világos a szitu akkor én rá szoktam kérdezni hogy mi a helyzet, milyen a hozzáállás:D
2011. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi meg is beszéltük, meg nem is. :D Szó volt róla, hogy mi lenne ha legközelebb... De nem volt konkrétan kimondva, hogy lesz is.

Aztán úgy volt, hogy megnézünk egy filmet náluk, rajtam szoknya volt, barátom a bugyimat nézte a film helyett, észrevette, hogy tiszta nedves vagyok, onnantól meg nem kell ecsetelni... :D

20L

2011. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 napietus ***** válasza:
100%

ilyesmiről sztem nem beszélni kell. amikor úgy alakul.


29/n

2011. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nallunk tegnap tortent meg, eletemben nem volt ilyen romantikus ejszakam, de tenyleg. A pasi egy Isten. De amugy mindketten gondoltuk magunkba hogy meg fog tortenni szombaton, mert elozo ket talalkozas is majdnem szexel vegzodott, de turtoztettuk magunkat, de tegnap vegre metortent. Egy alom volt, meg mindig a hatasa alatt vagyok a dolgoknak, nagyon figyelmes volt, odaado, romantikus, a szex utani percek is olyan fontos volt szamunkra mint a szex kozbeni, egesz ejjel meztelenul fekudtunk, es egesz ejjel simogatott, olzan volt mint egy alom!!!!
2011. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
94%
20/L
2011. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%
Ehh, ne már, féltékeny leszek... :D
2011. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
mi eddig csak neten beszéltünk, de már lenne kedvünk, szal elég spontán lesz 20
2011. okt. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Feldmütze válasza:
95%

Mi sajnos megbeszéltük hogy mikor lesz, vagyis, a barátnőm aztmondta, hogy mindenképpen az után, hogy betöltötte a 18 at. ( 17 éves, nemsokára 18 ). Érdekes dolog számomra, mert petting egy ideje mindig van, számomra elég nehéz megállni, hogy ne folytatódjon, de tiszteletbe tartom az akaratát.

Szerintem viszont nem túl előnyös hogy így eltervezte a dolgot, mert így gondolom mikor arra kerül a sor, teljesen görcsölni fog, és mint tudjuk, az neki nem lesz a leg kellemesebb.

Én amondó vagyok, hogy jobb a dolog ha spontán jön, mintha előre be lenne tervezve.

Peace out!

2011. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!