Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma randizom egy lánnyal. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugarfree kérdése:

Ma randizom egy lánnyal. Mi fér bele az első találkozásba? Este találkozunk, és egy erdei séta lessz a terv. köszi. Pilu

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez majd alakul. Elsőnél nálunk a búcsúzásnál volt csók. De hát ez mindenkinél más. Ne tervezz, "adja magát".
2011. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ mit akarsz a lánytól.Illetvea lány mit szeretne tőled. Engem ha sétálni akarna elvinni egy fiú nem is mennék. Szóval érted. Ha ismered a lányt tudod, hogy akár ebből kapcsolat is lehet viselkedj normálisan. Ha csak szexet akarsz vagy a lány olyan akkor vágj a közepébe.

25/L

2011. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Engem ha sétálni akarna elvinni egy fiú nem is mennék"

ÉS miért nem? most akarok 1 lány elhívni fagyizós sétálós randira remélem azért ö nem így áll a dologhoz:D

2011. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon jó ha oda akarod elvinni a lányt. Én azért nem mennék, mert nem szeretem a komoly kapcsolatokat. Ezért csak szexkapcsolatba vagyok benne és ezért felesleges a séta meg ilyesmi. Ezért írtam ha a lány szeretne kapcsolatot nagyon jó ez a séta, fagyizás. :)

25/L

2011. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
most megnyugtattál köszi:D
2011. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát adni fogja magát, de csóknál sokkal több ne! :) még ha mindketten is rá vagytok hangolódva... nekünk is így volt szar volt XD de még ne... 3.randin már inkább jöhet a sex is :D

Hogy a tapasztalatom hogy volt: Hazahozott éjjel 2. behívtam csak hogy ne rohanjon el mert féltem h elmegy és elszalasztom az alkalmat hogy összejöjjünk... majd ölelés amolyan búcsúzóul ebből jött a csók és még ölelgettük egymást... beszáltunk a kocsiba az ölében feküdtem aztán beszélgettünk simogattuk egymást :D stb, de nem volt több így is 4kor ment elxD így volt jó :):):)

2011. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én azért nem mennék, mert nem szeretem a komoly kapcsolatokat. Ezért csak szexkapcsolatba vagyok benne és ezért felesleges a séta meg ilyesmi. "


Akkor nem is kell semmi randi és a többi baromság, hanem az elején közölni kell.

2011. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!