Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 évesen (szűz lány) még az...

17 évesen (szűz lány) még az ujjazást sem élvezem szerintem mindent jól csinálok bár erre tudom hogy nincs szabály. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 17:05
 1/8 A kérdező kommentje:

a problémám az hogy minden megvan ami kell mégsem érzek különösebben semmit,olykor fájdalmat.elengedem magam ellazulok nedves vagyok nagyon óvatosan 1 ujjal próbálkozom de innkább csak a csiklóim hoznak változást.kívül 2 3 perc után történik valami,de nem orgazmus csak hirtelen egy kis jóérzés aztán olyan érzékennyé válik a csiklóm hogy alig lehet hozzáérni.eközben egy nagyonkevés ***távozik a hüvelyemből is azért.de belülről ezt sem tudom elérni.

nagyon régóta próbálkozom mert azt hittem ez csak próbálkozás kérdése :S

2009. máj. 2. 17:11
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsi a 'csiklóim" elírás volt:D NEM VAGYOK HÜLYE
2009. máj. 2. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vagy semmivel elkésve. Majd kitapasztalod, hogy neked mi hogy jó. Elsőre semmi nem működik tökéletesen. Persze ebben a pasidnak is nagy felelőssége van, hogy figyeljen rád, és kitapasztalja, feltérképezze a testedet. De az is segíthet neki, ha te megmutatod neki a csiklódat, mert a fiúk arról sem szokták tudni, hogy hol van.


Az is lehet, hogy túl szűk még a hüvelynyílásod. Lehet, hogy még növésben vagy, és idővel ez a probléma is megoldódik. Vagy "gyakorlás" során is kitágulhat kényelmesre, de ez is csak finoman, kellő odafigyeléssel.

2009. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hüvelyi orgaznusa nem minden nőnek van. Ha jól értettem önkielégítés közben akartad ezt elérni. Hagyd ezt későbbre. Ha megtalálod az igazi szerelmet nem lesz ilyen problémád. Nem csak testileg kell érettnek lenni, de érzelmileg is. A kettő külön - külön nem az igazi!
2009. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) megnyugtat
2009. máj. 2. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, én néhány hónapja vesztettem el a szüzességem. Előtte én is próbáltam magam ujjazni, különösebben semmit sem éreztem, bár 2 ujjal már inkább fájt. Hagytam az efféle önkielégítést és csupán a csiklómat izgattam. Ahogy leírtad..az a jóleső érzés, az a kifolyó kis nedvesség, és az ezután következő érzékenysége a csiklódnak már azt jelenti h csiklóorgazmusod volt. Az ilyet könnyű elérni a lányoknál. A barátommal pedig az első néhány próbálkozás után sikerült hüvelyi orgazmust is átélnem. Szóval nyugodj meg, lesz még bőven örömöd az életben. :)


17/L

2010. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy leszbikus vagy, azt élvezed ha csajok nyalják
2010. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

23:15-nek üzenem, hogy bunkó

A kérdézőnek, pedig, hogy ne aggódj nem minden lány élvezi az újjazást, van aki csak az első után kezdi el élvezni, van aki még akkor sem, majd a barátoddal megoldjátok

2010. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!