Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hany eves korotokban veszitett...

Hany eves korotokban veszitettetek el a szuzzeseget? Megerte-e?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Majdnem 16 voltam, de nagyon megbantam, hogy azzal voltam, pedig majdnem 2 evet jartunk.
2009. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Tizenhatodik születésnapom előtt, a megérte-e kérdés elég furcsa, inkább, hogy jó volt-e olyan volt-e amilyenre számítottam jobban illik a témához. Nem volt nagy durranás, reggel felkeltem, csak az jutott eszembe, hogy valami de izgalmas, de mi? Ja, szexeltem! ;)

Most 21 vagyok, néha gondolok rá, hogy lehet jó lett volna, ha a vőlegényem az első, de ilyenkor rögtön rájövök, hogy valószínűleg nem is így alakult volna semmi, lehet nem is ismerném, egy csomó jó dolgot kihagytam volna stb stb. Lehet nem őrizgettem a nagy igazimnak de nem volt rossz egyik barátommal sem, én nem bánom egyáltalán, hogy így alakult.

2009. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
16 vagyok és még nincs olyan akivel el szeretném
2009. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
20, és igen, megérte. Igaz, nem volt egy hosszú kapcsolat, de megvolt a maga szerepe: a lánynak kellet végre valaki, aki romantikát visz az életébe, nekem meg kellett valaki, akinek odaadhatom magam. Persze nálunk, fiúknál ennek azért kevesebb szerepe van, de akkor sem árt megválogatni.
2009. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Mondok meredekebbet!

21 vagyok fiú, még mindig szűz vagyok. Halál cikinek tartom, mert azért 20 fele illene már túl esni rajta.

Szeretném már elveszíteni, csak nincs kivel. :(

2009. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Kedves 21:03

Eleg nagy hulyeseg amit irtal? szerintem nem az a ciki, hogy szuz vagy, hanem, hogy ezen ragodsz...ha nem volt meg olyan akivel szeretted volna, meg mindig jobb szuzen maradni, mint fuvel-faval, orrba-szajba...

a kerdesre valaszolva:

En 18 voltam, tobb mint egy ev utan, szep volt (nem fogalmaznek ugy, hogy megerte-e...)

2009. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam, megérte, jó volt.
2009. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
21, és igen, megérte várni:)
2009. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

21 évesen és igen.. megérte..

Az, hogy érett fejjel estem túl rajta és nem 16 évesen, részegen, egy szintén tapasztalatlan sráccal akinek csak arra kellettem, nagyban hozzájárult ahhoz, hogy most olyan a szexuális életem mint amilyen.

Nem vagyok kiélt, maximálisan élvezem az együttléteimet, semmilyen gátlás nincs bennem....

2009. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

21 éves voltam. Sztem jobban teljesítettem mintha 15 éves fejjel megyek neki a dolognak. Mit is mondjak? Jó dolog, de azért lehetett volna kicsit hamarabb is kezdeni hát így sikerült.


22/F

2009. máj. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!