Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek is van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek is van a hüvelybemenetnél ilyen kis bőr nyúlvány? Mert amikor tampont használok, nem mindig sikerül elsőre kihúzni. És nem tudom mi az! 15/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs. De valószínűleg olyan a szűzhártyád, hogy középen van egy kis "szalag". Ha nagyon zavar, menj el dokihoz és elcsippenti.
2011. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az lehet a szűzhártyád.
2011. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a szűzhártyád.
2011. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha az véletlenül elszakadna, vagy valami? Abból lehet gáz?
2011. ápr. 21. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem biztos, hogy átszakad, bár ha gyenge a szűzhártyád tényleg elszakadhat, de még sportolástól is átszakadhat és egyáltalán nem gáz.
2011. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okés. :) Köszönöm szépen! :)
2011. ápr. 24. 11:34
 7/8 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problémàm tehát inkább betétet használok de vízisportolok szóval néha muszáj vele megszenvednem...

12/l

2012. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az a szűzhártyátok. Addig amíg nem hatolt belétek férfi, addig kellemetlen lesz a tampon használata. Én már nem vagyok szűz, mégis meg van még egy picit ez a nyúlvány. Már sokkal rugalmasabb, de nem tágult vagy szakadt át teljesen. Volt rá példa, hogy tampon használatnál gondot okozott, de egyáltalán nem fáj vagy ilyesmi. Ettől nem kell tartani. Idővel úgyis eltűnik teljesen. 17/L
2012. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!