Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem tudom benyomni?

Miért nem tudom benyomni?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel már 2 hónapja próbálunk szexelni, de sehogy nem jön össze. egyszerűen bármilyen pózban, bármilyen erővel próbálom benyomni, nem megy be 1 centi se. a nedvességgel és az izgalommal nincs gond. addig próbálkozunk mindig hogy már teljesen lelankadok, de semmi.. simán megtudom ujjazni 2 ujjal, de a szex nem sikerül. az átlagnál talán kicsit vastagabb vagyok. mi lehet a megoldás/baj?
2011. okt. 20. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dugd seggbe, oda csak bemegy!
2011. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy oda se megy be, már próbáltuk! :D
2011. okt. 20. 16:01
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Elég béna lehetsz ha nem találsz be fiam!
2011. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 menta34 ***** válasza:

Hát pedig a megoldás három dologra épül:

- merev cerka

- síkos punci

- jó póz :) pl. hanyatt és lábakat szét...

2011. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez velünk is igy van :D:D:D gáz egy helyzet:)
2011. okt. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Énekeljél közbe neki valami szépet és megnyílik az aranykapu.
2011. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ozsi987 válasza:
Ha elég nedves is a lány, a síkosító segíthet (lehet ízesített is). Nekem könnyebb volt(anno) úgy, amikor én ültem bele. Esetleg megpróbálhatnátok a kettőt együtt :)
2011. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze Persze. 3 köbös kistuskóval jársz.

Hihető. Ember ott egy gyerek kijön te meg nem bírod betenni?

Bármilyen erővel?? csörlővel emelvel próbáltad már?? XD

Amúgy az a vicc a legtöbb fiatal csajba már harangozni lehet úgy szét vannak pakolva. Te meg ilyen hülyeséggel fárasztasz az a baj...

2011. okt. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Anno 20 éve nálunk is ez volt a gond. Vaginizmusnak hívják, pszichés alapon van. Így utána tudtok olvasni a neten. Sok türelem és próbálkozás, ne aggódj, meglesz a siker! (Bár nem akarom elvenni a kedved, de nálunk másfél évig tartott.:D addig meg csak pettig és próbálkozás.)Kitartást!
2011. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mark9111 válasza:
ültesd bele a barátnődet valami jó vastag dologba,vagy akár esztergáltathatnál egy jó hegyes kúpot is a nemiszervedre XD,ha jól be gépzsírozod talán még könnyebben is csúszik! sok sikert!
2011. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!