Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most próbáltam o. b tampont...

Most próbáltam o. b tampont felhelyezni először, és fájt (csak picit birtam benyomni). Miért? Segítséééég.

Figyelt kérdés
o.b. normált akartam felhelyezni és nem bírtam tovább nyomni,csak a hegye volt bennem.MIÉRT??vagy inkább o.b minit próbáljak ?? nagyon sűrgős!
2011. jún. 21. 23:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
16/L
2011. jún. 21. 23:16
 2/18 anonim ***** válasza:
először próbáld meg a minit:) és lazulj el,őő és ne egyenesen told fel,hanem kisit hátrafelé,remélem érted
2011. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
[link] itt van kép,remélem érted:D
2011. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát,köszönöm szépen,de még mindíg nagyon félek ettől,de most az egyszer muszáj lesz tampont helyeznem,mert holnap a pasimnál alszok( CSAK ALVÁS LESZ) ,és nem akarok ott a betéttel bajlódni,ciki lenne.
2011. jún. 21. 23:22
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment először ne aggódj,sikerülni fog:) pedig amikor először próbáltam 12 éves voltam.
2011. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

pedig a barátod megértheti.. hiszen nőből vagy!

próbáld ki a minit, de ha ennyire tapasztalatlan vagy, tegyél be egy tisztaságit is, azt tangába is betudod tenni!

2011. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ígyis-úgyis cserélned kell majd... szóval végülis ezzel is kell "bajlódni"
2011. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de attól is félek,hogy nem tudom majd kihúzni(mert nekem nagyon sok szokott lenni),és hogy annyira megdagad.mert még szűz vagyok.
2011. jún. 21. 23:28
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát akkor próbáld meg a minit. És azt is nézd meg, hogy milyen a borítása. A silk touch-osat könnyebb felhelyezni. Véletlenül a múltkor én is simát vettem, mert sietve emeltem le a polcról, aztán szenvedtem vele, amíg el nem fogyott a dobozból. Árban ugyanaz, csak kényelmi szempontból nem.

Jól írják: lazíts, és próbáld úgy. A picit nagyobb terpeszben guggolás is segíthet, jobban "megnyílsz".

Sok sikert.

2011. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Na a kivételtől ne félj - minél jobban megszívja magát, annál könnyebb eltávolítani.
2011. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!