Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy 20 éves lány visszahúzó...

Ha egy 20 éves lány visszahúzódó és zárkózott akkor az valószínűleg még szűz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 21:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
egy ismerősöm nagyon szolid és konzervatív, mégsem szűz (habár soha nem gondoltam hogy már túl van az elsőn) csak azt nem értem h miért ilyen, nincs semmi baj a családjában és nem érte semmi trauma...így nevelték szimplán.
2011. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
neeeeeeeeeeeem...ismerek sok ilyet én minden volt már barátja...pedig nem gondolnád...ez semmit se jelent, őt is be lehet fűzni...vagy akár csak kihasználni :( meg lehet hogy pont emiatt visszahúzódott...lényeg h semmit se jelent...
2011. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

Ismerek olyat, aki összejött egy nagyon félénk zárkózott lánnyal, aki alig mert ismerkedni, meg minden, aztán nemhogy szűz nem volt, de a felcsatolhatóstól elkezdve a szájpecekig és egy komplett szado-mazo szerelésig, mindene volt a csajnak.XD Gondolom fifty-fifty... Vagy szűz vagy nem.

20L

2011. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
ha egy óvatlan pillanatban megérinted összerezzen?.. Akkor nagyobb esély van rá, hogy az, de nem függ össze a kettő...
2011. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem feltétlen!


Ha csak magamból indulok ki.Már olyan szempontból hogy nagypofájú vagyok,bulizós,lazulós...stb...és még szűz,pedig tuti nem gondolná rólam senki!


De nem hiszem hogy ez számítana!Örülj neki h nem ment rajta át a fél város!

2011. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem fektesd meg és ha utána is úgy viselkedik, ahogy addig, akkor valószínűleg nem volt szűz.(vagy az volt, de ő egyszerűen ilyen)

Viccet félretéve a 16 éves lányok legalább 80%-a nem az, úgyhogy 20éves korban szinte biztos hogy nem az.

Egyébként tudsz még mondani róla valamit, amiből következtetni lehet valamire?

Egyébként az első mondatból látszik, hogy mennyire nem számít, ha valaki zárkózott.

2012. márc. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
31%

Nem biztos,hogy az. Magamból kiindulva, mert nekem sincs nagy pofám, inkább kicsit visszahúzódóbb vagyok.

17 voltam mikor elvesztettem, de sose voltam az aki a társaság középpontjába van. Amint szerelmes lettem, alig ha vártam kb. egy hónapot és megadtam magam.

Ha rajtam múlott volna már sokkal előbb. Nem függ össze. Lehet,hogy olyan álszent csajszi mint amilyen én vagyok. Sokan nem tudják,hogy szeretem a szexet, de jobb is így nekik, maradjanak ebben a tudatban. Épp elég a partnernek tudni, meg egy két bizalmas barátnőnek vagy ismerősnek.

2012. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!