Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ahol már átszkadt a szűzhártya...

Ahol már átszkadt a szűzhártya, pénisz által, ott hány ujj fér be?

Figyelt kérdés

Kérlek adjatok tanácsot!Szeretkeztünk a barátommal,belém is élvezett.Viszont nem érzek semmi változást lent,mintha nem szakadt volna át a szűzhártyám.Akinél már átszakadt a sz.hártya,ott hány ujj fér be??

Köszönöm a választ.


2008. márc. 17. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy már korábban átszakadt. ilyen is van.
2008. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
na az hogy mekkora lyukad nem aszüzhártyátol függ. a szüzhártya változó, valakibnél vérzik valakinél nem.van hogy egy tampont is nehßez felrekni de egy igan vastag pénisz is befér. mikor izgatott vagy tágul így ha igazán felizgatnak szinte nem is érzed amikor belédhatolnak, ha meg nem nagyon vagy egyáltalán nem akkor meg fáj. és akkor is vérezhet nem kell ahoz szüzhártyának lennie.
2008. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
attól,h lefeküdtetek,nem leszel tág.én se éreztem semmi változást.de sztem max.3.
2008. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ugy olvastam ha két ujj eghymás meleltt gond nélkül befé akkor már átszakadt ha csak egy akkor még nem.
2008. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! puszi
2008. márc. 18. 09:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem fogod érezni hogy átszakadt a szűzhártyád, már úgy értem utánna nem érzed, hogy nincs ott valami. Előfordul hogy több aktus után szakad át teljesen. Az hogy hány ujj fér be, az befojásolja hogy mennyire vagy felizgulva, mennyire vagy tág.

Mit jelent az hogy elélvezett benned? Nem védekeztetek? Remélem tévedek, a védekezés nagyon fontos, óvszert használni a legegyszerűbb, de van más mód is!

2008. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szedek tablettát, de aranyos vagy, hogy említed :.) köszönöm a válaszokat
2008. márc. 19. 07:39
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
10 ujj és 30 lábujj.
2008. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

elöttem írónak:

ha nem tudsz normálisan válaszolni, a hülyeségeddel inkább az otthoniakat fárszd

2008. ápr. 21. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!