Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért érzik azt sokan, hogy...

Miért érzik azt sokan, hogy ciki szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Fiúkról nem tudok nyilatkozni, de szerintem lányoknál ez óriási előny. Én is szűz vagyok, nagyon kíváncsi vagyok a szexre, szeretném is már csinálni, de nem érzem cikinek. Az meg külön jó érzés, amikor pasikkal szóba kerül ez és elmondom, hogy szűz vagyok, nekik meg leesik az álluk és még inkább velem szeretnének lenni. Ezt csak azért írom, hogy lányok fel a fejjel, sokaknál előny, ha szűz vagy és még többre fognak értékelni emiatt.


18/L


2011. okt. 24. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Fiúknak szerintem az, lányok nem...
2011. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, és több lehetőségem is lett volna "elveszteni", de idealista vagyok, szóval a megfelelő lányra várok. Szerintem nem ciki.
2011. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
csak kapcsold be a tv-t és megtudod
2011. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább azért, mert a divat diktál. És manapság divat minél előbb minél többet dugni, akárkivel, akármilyen védekezés és tudás nélkül..

(De szerintem rohadtul nem a ciki egyik részről sem, sőt. :D )

2011. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Van egy bizonyos értelmi színvonal, nagyjából 300 km-re a béka se.gge alatt. Ebben a közegben jókat kell röhögni azon, aki nem ba.szik mint az üreginyúl 13 éves kora óta.

Sőt, egyes primitív népcsoportoknál ciki, ha valaki 15 évesen nem volt még nemibeteg, nem volt abortuszon, és nem lesz szülő 16 éves korára.

Ezen nem túl magas fejlettségi szint felett az emberek nem tartják ezt cikinek, nem kezdik el a másikat szekálni, hogy álljon be a sorba, és éljen az elsődleges állati ösztöneinek.


Merem kockáztatni, egyes körökben azzal is tisztában vannak, hogy semmi se változik, ha egy este ágyba bújnak valami szánalmas idegennel. A szüzesség elvesztése semmit se változtat az életükön. Csak ők hiszik azt, hogy attól fél perces szánalmas pamacsolástól valami nagy változás következik.

2011. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

jó, persze a tv-ből, meg újságokból tényleg ez megy...

De pont múltkor beszélgettem erről egy fiúval és azt mondta, hogy ezt egy lányban tök sokra értékeli, mert neki is van olyan lány ismerőse, aki már nemtudomhány fiúval lefeküdt és ezért meg is van a véleménye róla. Szerintem fiúknál is erénynek számít ez, egy lánynak is sokat jelent, hogy először ő avathatja be a párját.

2011. okt. 24. 22:02
 7/20 anonim ***** válasza:

Miért érzik annak? Mert buták...Sajnos ez az igazság. Én nem érzem cikinek, hogy szűz vagyok. Mások véleménye erről meg nem érdekel. Emellett én például nagyon tudnék örülni egy szűz lánynak ;)Ebből is látszik, hogy vannak még olyanok, akik még kifejezetten értékelik, ha valaki szűz.

21/f

2011. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A szűz csak egy állapot, ami előbb-utóbb megváltozik:)
2011. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mint azt feljebb is írták a média.

Azon kívül pedig az ember környezete, mert pl. én is hallom szinte nap mint nap a suliban hogy ki-kivel-mikor-hogyan és ez egyeseket nyomaszt

18/F szűz

2011. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
17L vagyok és szűz. jólenne már túlesni az elsőn, de én inkább vagyok ciki, mint rib*nc! :D
2011. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!