Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Rákerestem és itt a honlapon...

Rákerestem és itt a honlapon több embert láttam akinek 16,5 évesen nincs menzesze. Most akkor mennyire kell félnem?

Figyelt kérdés

nem nagy a mellem nincs folyásom csak néha érzem nedvesnek a bugyimat de csak nagyon kicsit,annyira h meg sem tudom állapítani hogy az most folyás e

a hasam nem görcsöl

van méhem röngtenről mindenem megvan ami kell :)

nem vagyok magasabb 1 cm rel sem mint1 éve

nagyon sokat sportolok!


azt hiszem elmegyek egy nőgyógyászhoz és leírom nektek,aki hasonló cipőben jártok ,az eseményeket :S


most azok véleményét kérném akik konkrét esetekről tudnak hogy valakinek betegsége volt vagy kiderült hogy nincs méhe vagy hogx 17 éves korában megjött...

köszönöm/közönjük szépen

:) 16,5 éves izgulósfélős-lány


2009. máj. 4. 21:49
 1/10 anonim válasza:
egy ismerősömnek 18 évesen jött meg először, semmi baja, már van 2 gyereke azóta :) ne aggódj :)
2009. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi:)

és magától jött meg vagy nőgyógyászhoz ment és kapott rá valamit?

2009. máj. 4. 21:54
 3/10 anonim ***** válasza:

mindenképpen menj el orvoshoz.

lehet azért is,mert aktívan sportolsz..nem értek hozzá,tehát egy orvos biztosabbat tud mondani.

De gondolj bele abba,hogy évekkel ezelőtt(anyákuink korába) a 16 éves volt az átlagkor..Hallottam már olyanról is,hogy az életmód sokat változott azóta és ezért az első mensi időpontja átlagosan előrébb került.

De keress fel egy orvost,aki tuti választ fog adni:)

2009. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az osztályban a barátnőm és én voltunk a legérettebbek és bizony nekünk jött meg a legkésőbb.

emlékszem én is nagyon aggódtam ez miatt. Ne aggódj, biztosan meg van mindened, de attól nyugodtan menj el orvoshoz, azzal nem ártassz.

2009. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi:)

a sporta csak azért nem foghatom mert az a leg rendszeresebb dolog az életemben:)

6 éve heti 5* 4 óra

2009. máj. 4. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:

a sportnak nem hinnem h koze lenne. mit sportolsz?

nekem is nagyon keson jott meg. akkor azt mondta a doki h minden ok, de kesobb kiderult h policisztasak a petefeszkek. ez onmagaban nem jelent nagy gondot, csak annyi h nem rendszeres a ciklusom es ez eletem vegeig igy is fog maradni. de gyerekem lehet, van ismerosom aki hasonlo cipoben jar es gond nelkul lett 2 gyereke. nekem emellett sajnos endokrinologiai problemaim is vannak, azokat most kezeltetem.ha majd fogamzasgatlot szeretnel szedni, mindenkepp legy ovatos es ne csak a standard tesztekre menj el hanem latogass meg egy endokrinologust mert lehet h komoly problemakat fog okozi a tabletta. sjanos tapasztalatbol beszelek.

2009. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

uhh:S sajnálom

egyébként korcsolyázom

nem értem miért velem kell így kiszúrni hogy ne jöjjön meg :S :/

2009. máj. 4. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak olyanról tudok,akinek 18 évesen sme jött meg,elment kivizsgálásra,kiderült,hogy nincsen méhe,se petefészkei.
2009. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

uhh szegényke hogy bírta ki?:S mit lehetett vele tenni?

nekem szerencséretuti van :)

2009. máj. 4. 23:17
 10/10 anonim válasza:
Ha megnyugtat menny orvoshoz, de ne félj!! Én 12 voltam , de sok barátnőm még évekkel késöbb sem menseselt! Adottság függő!!:)
2009. máj. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!