Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szexelt már valaki úgy hogy...

Szexelt már valaki úgy hogy még nem volt menzesze? Amúgy ez baj ha valaki így fekszik le a barátjával vagy nem gáz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Sok ilyen történt a történelemben, elvégre 10 éves kislányokat is ki szoktak használni néha. Mindazonáltal a menzesz a nőknél a szexuális érettség (legalábbis a fizikai érettség) egyik jele, előtte elég "gáz" szexelni. Valójában utána is addig, amíg szellemileg nem érett a szexre az ember.
2010. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
az elsővel teljesen egyetértek. még a tested se érett a szexre, a lelked, a szellemed, az agyad mégannyira se...
2010. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Menszesz nélkül a lány még nem érett a szexre. Ellőte szexelni nem ajánlatos később bajok lehetnek a kapcsolataiban.
2010. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Sztem attól hogy testileg nem érett rá, attól még lelkileg lehet rá érett. És mi van azokkal akiknek betegség vagy egyéb miatt sosem jön meg? Meg akiknek 16-17 évesen?
2010. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a kérdező nem a 16-17éves korosztályra gondolt.
2010. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az csak egy dolog, hogy lelkileg már érettnek érzi magát, de ha még nem jött meg neki, azt jeleni, hogy a teste nem érett, és ugye a pasi nem a kis lelkébe fogja dugni amije van...
2010. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még nem, de szívesen csinálnám. 100%.ig szőrtelen, s még szűk is. Ha meg "lucskosodik neki", akkor még őszintén sikítozik, hogy még...még...még...
2010. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg, míg megjön és beáll rendesen. a többiek is írták ugyebár, hogy a fizikai érettség jele, ha menstruálsz, és szerintem fájdalmasabb is lehet, mint egyébként az első alkalom.
2010. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de nem én készülök hanem az egyik 13-14 éves barátnőm kérdezte tőlem mert van egy idősebb barátja és már vannak szükségletei a gyereknek és kérdezte tőlem én meg nem tudtam.. Én 15 vagyok és már megvan.... ugyhogy.. De am köszi a válaszokat ezzekkel legalább majd el tudom tántorítani a dologtól.
2010. jún. 28. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!