Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet egy fiutól tapintat...

Hogy lehet egy fiutól tapintatosan megkérdezni,  hogy szűz-e még?

Figyelt kérdés
Rendes válaszokat, köszi.: )
2011. okt. 29. 22:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

nem is a kérdésen van a hangsúly ugyanis:őszinte választ úgyis csak akkor ad ha nem "csakúgy" kérdezed hanem tervbe vetted őt mint pasit

egy fiú nem vallja be hogy szűz csak azért hogy tudjon a környezete vagy épp a beszélgetőpartnere min csámcsogni.

amikor már nemcsak barátként kérdezed akkor valszeg elmondja hogy az e lévén úgyis kiderül mennyire akrobatikus lepedők közt

2011. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
22:23-asnak ment az előbbi komment:)
2011. okt. 29. 22:28
 13/28 A kérdező kommentje:
22:27-es, csak az baj, hogy nekem ő csak barát.:/
2011. okt. 29. 22:31
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

"őszinte választ úgyis csak akkor ad ha nem "csakúgy" kérdezed hanem tervbe vetted őt mint pasit "


10. vagyok.

Hát sajnos pont belefutottam abba, hogy az első kedvesem nem volt oszinte ebben. Én PONT olyan fiunak akartam adni a szuzessegemet, mint ő, avval a plusszal, hogy legyen szinten szuz, es hát ő olyanokat mondott, amibol arra lehetett kovetkeztetni, hogy mar nem az. Csak akkor mondta meg, hogy szuz volt, amikor mar massal is lefekudt utanam... életem legnagyobb vesztesege ez.

:(

2011. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

22:27es vagyok

nos értem de mi a célod?segíteni neki hogy összejöjjön valakivel ha még szűz?egyszerűen csak kiváncsi vagy?ésha az akkor lenéznéd


számos fiú még a barátnőjének is kitérő válaszokat ad mert náluk a referencia sokat számít

nomeg ha valaki nem szűz az általában fényezni szokta a korábbi partnereit(mégha nem is voltak annyira nagy számok) üzenvén a külvilágnak hogy mennyire ad a minőségre és az aktuális partnere becsülje meg magát

2011. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nos, igen, amiatt, hogy jöjjön már össze neki egy rendes lány. Nem nevetném ki, én is szűz vagyok még amugy.
2011. okt. 29. 22:45
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak barát, mit érdekel téged? És minek mondja el neked?
2011. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Mert nem csak egy barát, hanem nagyon, nagyon jó barát. Mindent megosztunk egymással és éppen emiatt mondhatná el.:)
2011. okt. 29. 23:00
 19/28 anonim ***** válasza:
Figyi mar, a 10. valasz miert nem jo?? Mire varsz még?:)
2011. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
dugtál már?
2011. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!