Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meg lehet állapitani hogy nem...

Meg lehet állapitani hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
A barátommal lefeküdtem .. és nem akarom elmondaani anyáméknak... de attól félek h elvisz nőgyógyászhoz... de halottam h akár sporttól meg ilyenektől is elszakadhat a szüzhártya...
2011. okt. 29. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Ha a szűzhártyád elszakadt, nem vagy szűz.
2011. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
mondd azt, h megujjaztad magad :)
2011. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de szűz addig vok amig nem fekszek le senkivel... attól h elszakad a szűzhártyám még lehet vlki szűz nem? de am is az orvos elmondaná az anyáméknak ? nem köti a titok tartás ? elvégre már el multam .. meg a szűlők nem lehetnek bent a vizsgálaton ... igaz?
2011. okt. 29. 20:36
 4/11 A kérdező kommentje:
amugy 15 éves vagyok
2011. okt. 29. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
orvosi titoktartás... az orvos nem fog vihorászva kiszaladni az édesanyádhoz, hogy háháhá a lánya képzelje, már nem szűz! meg anyukád sem fog azért elcipelni nőgyógyászhoz, hogy ezt kiderítse.
2011. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát remélem ..:) köszönöm
2011. okt. 30. 09:53
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Bezzeg azokat a hozzászólásokat törölték, akik az ellenkezöjét mondták... Micsoda ész van itt..
2011. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

orvosi titoktartás... az orvos nem fog vihorászva kiszaladni az édesanyádhoz, hogy háháhá a lánya képzelje, már nem szűz! meg anyukád sem fog azért elcipelni nőgyógyászhoz, hogy ezt kiderítse.


xDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Na de komolyra fordítva a dolgot. Miért baj ha anyukádék megtudják? amúgy is hazudd azt h tesi órán nagyon megeröltető feladatokat végeztetek és kész. Találd már fel magad!

2011. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ezt tudom és ezt hazudnám neki ... de arra lennék kiváncsi h az orvos csak azt tudja e megállapitani h nincs szűzhártyám ..azt h nem vagyok szűz... és h pasival voltam azt nem lehet megállapitani meg anyámnak nem mondaná el ?
2011. okt. 30. 14:57
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

istenem....nagyon nem kellett volna még lefeküdnöd vele de mindegy.



az orvos csak azt tudja megállapítani, hogy elszakadt a szűzhártyád, de megfogja kérdezni hogy szexeltél e már..nem kéne hazudni neki. és igen köti a titoktartás. de anyádéknak se kéne hazudni.

2011. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!