Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20éves srác vagyok, még sose...

20éves srác vagyok, még sose voltam csajjal. Ez a tény a gáz vagy az hogy a társadalom azt diktálja hogy jó nagy nyomorék vagyok mert ez még nem következett be? Mit dúingoljak?

Figyelt kérdés
nem vagyok k**va ronda, csak nem vagyok egy nagy csajozós műmájer
2011. okt. 30. 09:15
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Szerintem nem gáz az ha még szűz vagy. Keress magadnak egy szűz lányt aki ha lehet a barátnőd is legyen és vele lesz az igazi!Vannak lányok akik a szűz pasikat szeretik.
2011. okt. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

gáz hát,

de az értelmi szintedet látva nem meglepő

2011. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat továbbra is :D hasznosak :)
2011. okt. 30. 10:13
 14/26 anonim ***** válasza:
Újabb unatkozó kisgyerek fake baromsága.
2011. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 valaki a tömegből ***** válasza:
Az hogy mikor gáz valami azt magadban ből el, a szüzesség amúgy sem egy olyan dolog amit ha van jó sok önbizalmad nem lehetne letagadni. Főleg nem egy férfinak. Nincs a homlkodra írva, akkor meg mit idegeskedsz rajta? Ha meg ennyire zavar menj el egy k*rvához.
2011. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én 23 éves vagyok, és szűz. És szerintem jól is nézek ki. Ja! És kurv@ára nem érdekel, hogy mit diktál a társadalom, az a lényeg, hogy számomra ez nem ciki dolog.


23/n

2011. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Nem vagy túl félénk?Fontos, ha Te szeretnél vmit egy lánytól akkor mindig neked kell először lépni, s ne várd hogy a lány fog.Ezt nagyon de nagyon sok pasi elfelejti.
2011. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna h értelmes emberektől,értelmes választ kapok, köszönöm!! és amúgy ennyi a kulcsa a dolognak h félénk vagyok...
2011. okt. 30. 10:47
 19/26 anonim válasza:
Mi van ember, vérszegény a p*cád? Szedd össze magad és szedj fel egy csajt!
2011. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Hát a duingolással kiakasztottál. Egyébként én is 20 vagyok, és én sem voltam még nővel, néha jönne, hogy elbújjak a föld alá szégyenemben. Nem igaz, hogy nem próbálkozom... csak az a helyzet, hogy véleményem szerint nézhetnék ki jobban is.

Na de térjünk vissza rád... Szerintem gáz, de talán ha kevesebbet duingolsz akkor evriting villbí ollrájgt. :D

2011. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!