Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20éves srác vagyok, még sose...

20éves srác vagyok, még sose voltam csajjal. Ez a tény a gáz vagy az hogy a társadalom azt diktálja hogy jó nagy nyomorék vagyok mert ez még nem következett be? Mit dúingoljak?

Figyelt kérdés
nem vagyok k**va ronda, csak nem vagyok egy nagy csajozós műmájer
2011. okt. 30. 09:15
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
oké leállok a dúingolásal :D de kinézet ide vagy oda, azért a belső nagyobbat tud ütni ha olyan valaki szóval a belső alapján sztem könnyebben meg lehet kedvelni valakit, a kinézet nem olyan fontos bár nyilván nem kellene annyira rondának lenni...
2011. okt. 31. 16:40
 22/26 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod. A belsőt leszarják a lányok, aki azt mondja h ő nem, az hazudik v téved. Kizárólag külsővel lehet őket megfogni.
2011. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
nem alaptalan amit mondasz, de azért én még hiszek a mesékbe hogy a belső picit többet ér a külsőnél, talán létezik csak a földön aki egyetért és látod mese:D
2011. okt. 31. 16:46
 24/26 anonim ***** válasza:

Ez teljesen alap dolog...


Hogy ismerkedik az ember? Meglát egy fiút / lányt, aki megtetszik neki. Érted?! MEGLÁTJA. KÍVÜLRŐL.


UTÁNA már számít a belső is. De ha oda sem megy hozzád vagy elmenekül olyan randa vagy akkor b@szhatod a jó lelked.

2011. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
igen, igen, igen
2011. okt. 31. 21:58
 26/26 anonim válasza:
Az a Te nagy bajod, hogy ennyit foglalkozol a társadalommal. Tanuld már meg lesz***rni, kezdem én is. 100%-osan nem lehet, de senki sem egyforma (jó... ez egy közhely, de ez kivételesen igaz). Az én idióta bátyám 34 éves és nem szűz, pedig folyton csajokra maszturbál, nem homosexuális, az sem baj. Na mindegy, senki sem veti meg, az első igazival akarja elveszteni. Na látod?! Ő teljesen le***ja az egészet.
2012. jún. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!