Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fáj ennyire? Bővebben...

Miért fáj ennyire? Bővebben odalent.

Figyelt kérdés
Lassan 16 leszek, a barátommal 10hónapja vagyunk együtt és szeretnénk lefeküdni. Már 3x próbáltuk, de nem megy a dolog. Nagyon fáj és nem azért mert szűk vagyok vagy mert stresszelek. Mert utána/közben az ujjai benn voltak hátha segít. De nem lett jobb. Már mindketten nagyon szeretnénk... Segítsetek! Köszönöm.
2011. okt. 31. 00:44
 1/5 anonim válasza:
A seggébe dugdossa az úját...
2011. okt. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
sziaaa :) énis most pár nappal ezelőtt veszítettem el a barátommal :) a lényeg h próbáld elengedni magad és jól izgulj fel,nedvesedj be előtte és fontos h milyen pózba vagytok... te feküdj hanyattt tárd szét és húzd fel a lábaidat minél jobban...nekünk így sikerült...:) nekem mikor elöször betolta a barátom kegyetlenül fájt de aztán óvatosan csinálta és a végén még élveztem is :) sok sikert nektek..puszi :)
2011. okt. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ezaz Trészi, adj bele mindent! :D
2011. okt. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pontazvagyok2 ***** válasza:
lehet nem vagy kellő képen felizgulva az is sokat számít az első pár alkalommal és próbáld magad elengedni és próbáld élvezni és bele fogsz jönni :D
2011. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elég rendesen fel vagyok izgulva, nem vagyok száraz sem.

De azért köszönöm az értelmes válaszokat.:)

2011. nov. 1. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!