Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten streamel az anyukám Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten streamel az anyukám Mit csináljak, félek hogy apukám megtudja? (többi odalent)

Figyelt kérdés

Szóval ma,a galambok duruzsulására ébrettem,gondoltam kimegyek a konyhába,és amikor éppen elmentem anyám szobája előtt megláttam a szörnyűséget,azt hogy anyám a webkamerába pózol,táncol és a legborzasztóbb VETKŐZIK!!!Nem vicc,és nem trollkodás szóval kérlek ne töröljétek.(és amikor már anyukám kijött a szobájából és elment a tescóba bevásárolni ,ez alatt a kiváncsiságom bevezetett a szobájába,megnyitottam a firefoxot és mit láttam az előzményeknél? a livejasmin livestream linkjét...

Kérlek titeket írjatok hogy mit tegyek,nemtudom hogy mondjam-e el apámnak.

Köszi 14/F Szeged.


2011. okt. 9. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Adj linket anyád stream-jéhez.
2011. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kérlek ne, csináld ezt
2011. okt. 9. 13:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor azt mondd, milyen néven streamel. Gondolom az "érett hölgy" kategóriában kell keresni.
2011. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nem értem, hogy lehet anyukád ilyen felelőtlen, hogy az egész család otthon van reggel és ő nyitott ajtónál csinálja ezt. nem ítélem el amit tesz, ha pénzügyi gondok vannak nálatok ez még mindig jobb mint a kontakt valakivel pénzért....


beszélj vele, hogy ezt miért, és mond el apukádnak is, ezt ne tartsd titokban.

2011. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
először anyuddal beszélj.
2011. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem is add meg kérlek.
2011. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
legalább annyit mondj el, hogy milyen színű a szoba ahol csinálja.
2011. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, lehet apukád is tudja!

A mai világban, amikor ott a sok tartozás, pénzügyi gondok, stb. lehet csak így tudja anyukád fenntartani az életszínvonalatokat, hogy ne érezz semmit abból, hogy esetleg bajban vana család!

Ne akadj ki, ne foglalkozz vele, az ő dolga!

Örűlj inkább hogy nem az út szélére megy!

Fel a fejjel, próbáld meg elfelejteni amit láttál!

29F

2011. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet a fater is csinálja, csak őt még nem kaptad rajta. Sőt, talán együtt is tolják. Beszélj velük, esetleg kérdezd meg, hogy beszállhatsz-e te is.
2011. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én milfekben utazok

11F

2011. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!