Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves srác vagyok és még...

20 éves srác vagyok és még szűz. Szerintetek mennyire teszek magamnak rosszat azzal ha ellátogatnék egy örömlányhoz? Jobban hiányozna a dolog utána, csak olaj lenne a tűzre?

Figyelt kérdés
Azt már nem kérdezem meg mennyire elítélendő a dolog, mert más kérdéseknél/válaszoknál látom, hogy eléggé megoszlanak a vélemények.
2011. okt. 31. 18:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
57%
Nem elítélendő dolog, mert nincsenek benne érzelmek és félreértés. Egyértelmű dolog mert csak egy üzleti tranzakció. Tehát nem gáz egyáltalán, csak ne szokj rá ;)
2011. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném, ez olyan, mintha feladnád.
2011. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatomból (bár én nem örömlánnyal vesztettem el) szüzesség elvesztése után jobban kívánod majd.
2011. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
60%
Ne hagyd hogy mások megfosszanak az élvezettől. Amíg nem érzed felkészültnek magadat arra hogy "saját" csajjal ismerkedj, addig nyugodtan gyakorolhatsz örömlánnyal. Hiszen az a dolguk hogy kielégítsenek.
2011. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
83%
Szerintem csak azért, mert szűz vagy ne menj el örömlányhoz. Egyrészt mert drága, másrészt, meg úgy nem olyan jó. Várd meg az igazit, és vele jó lesz. Am meg ha szégyelled (ami szerintem hülyeség, de elképzelhető) a szüzességedet, ne mondd el senkinek. De csak azért mert 20 vagy, még nem kell k.rvázni ;)
2011. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen olaj lenne a tűzre. Sokkal rosszabb lesz utána, ha csak így elmész egy alkalom aztán semmi. Szenvedni fogsz. Kivétel ha szar lesz, és akkor meg kiábrándulsz.
2011. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%

Egyrészt ha nem vagy szűz meg fog változni a kisugárzásod is és nem nem a félénk, tapasztalatlan fiút fogják látni benned a csajok.

Másrészt ha majd a szerelmeddel előkerül a téma fogsz tudni neki hazudni? Ha nem akkor ugye azt is tudod, hogy valószínűleg elég rosszul fog reagálni a dologra.

2011. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Flashlight válasza:
Nem biztos, hogy olaj lenne a tűzre, mert ugye ha nincs, akkor nincs, nem fogod attól sorra erőszakolni a nőket, mert igénybe vettél egy szexuális szolgáltatást. Viszont az előttem szólónak igaza van, ez elkísér életed végéig, és elég sok kellemetlenséget okozhat. És később majd te is rájössz, hogy semmit nem kaptál ettől az aktustól, jobb esetben összeszedsz valami nemi betegséget. A szex nem ez, de végső soron a te döntésed.
2011. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
Akkor szerintem már többet érsz ha egy buliban felszedsz egy lányt, és meghúzod..
2011. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
95%

szerelem nélkül szexelni olyan mint maszturbálni egy élethű segédeszközzel. ha guminőnek tudod nézni a khurvát, akkor nem lesz gáz. de mivel mégiscsak valódi valamennyire, könnyen lehet hogy beleszeretsz, ha nem akarsz akkor is, főleg ha kedves veled stb. nem célszerű.

én barátnőmmel feküdtem le először, de a pluszot nem az igazi punci (jo persze az sem utolsó) hanem az az érzés adta, hogy vele vagyok, azzal akit szeretek, és hogy utána nem istvánkirályt nyomok a kezébe hanem csókot a szájára!

a te döntésed, sztem megéri várni és megküzdeni érte, egyrészt minél nehezebben jön össze annál nagyobb királynak érzed magad utána hogy megcsináltad, másrészt akkor nem csak egy menet lesz hanem másnap jöhet a következő (vagy fél óra mulva), harmadrészt én is 21 voltam amikor összejött, nem vagy lemaradva semmivel, hozzám képest se, sokaknak mégkésőbb jön össze, azokhoz képest pláne...

2011. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!