Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen olajjal kell bekenni...

Milyen olajjal kell bekenni az újszülött babák hajlatait fürdés előtt? Vénusz napraforgó olaj vagy extra szűz olívaolaj, vagy mi más?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárival.
2010. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Te normalis vagy mar bocsanat! :)

En ilyet meg nem is hallottam! :)

BABAOLAJ!!!

2010. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk gyógyszertárban lazán beleöntötték a gyógyszertári üvegbe az étolajat.... Majd leültem.
2010. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Érzékeny babáknak a legjobb az étolal, mindegy, hogy napraforgó vagy oliva - ugyanis az sokkal tisztább, mint a babaolaj, amiben van egy csomó tartósitószer, illatósitószer, és egyéb adalékok.
2010. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves 16.14-es! Igen,normális vagyok. Jobb ha tőlem tudod,hogy a gyógyszertárban kapható olajat nagy mennyiségű étolajból adagolják ki! Egyébként a védőnőm ezt a kettőt javasolta!!!! Arra voltam kíváncsi,kinek mi vált be!
2010. márc. 26. 16:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Én napraforgó étolajat használtam a babámnál, az a koszmóját is szépen lehozta, ráadásul nincs tele mindenféle illatanyaggal, ami esetleg bőrirritációt válthatna ki.
2010. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én soha semmilyen olajat nem használtam, mégis mindig gyönyörű volt a baba bőre. Szerintem nem kell feltétlenül, csak nagyon száraz bőrű babáknál.
2010. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én sem használtam olajat.
2010. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én Nivea baby oil-al kenem kezdetek óta fürcsi előtt. Sima napraforgóolajat is használhatsz. Az olivaolajat kerüld.
2010. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári napraforgó olaj.
2010. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!