Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a baj velem? Pettingnél...

Mi a baj velem? Pettingnél nem igen jutunk tovább, mert nem tudom élvezni, kellemetlen, mért?

Figyelt kérdés
Alegelső nem fájt,nem is véreztem,de azota nem tudom mi van velem?
2011. okt. 31. 20:54
 1/5 anonim válasza:
Partner hibája is lehet, nem kívánod igazán...vagy nem tudsz ellazulni mellette.
2011. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lehet, az első nem vele volt.
2011. okt. 31. 21:12
 3/5 anonim válasza:

tulgorcsolod a dolgot,valoszinu...

nem lazit el elegge a parod...

2011. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hű, elég érdekes, de tényleg lehet,az az oka, hogy nem lazultok el igazán, vagy lehet valami lelki dolog is a háttérben pl nem igazán fogadod el magad és azon stresszelsz, hogy ő mit szól hozzá , vagy csak simán lehet, hogy kicsit tovább kéne próbálkozni, vagy csak egy kis ideig nem erőltetni az egészet, vagy pedig ne csapjatok bele "in medias res" módra, hanem előtte csókolgassátok egymást erogén zónákon vagy mondd meg neki közben, hogy te mit szeretnél, vagy irányítsd, ahogy úgy gondolod, hogy neked jó, de pl ha nem igazán vagy oda a verbális kommunikációért intim helyzetben a kezést v fejét is irányíthatod, a lényeg, hogy rengeteg oka lehet. Érdemes kizárni minél többet és azon töprengeni, vajon mitől is lehet. Sok sikert és remélem jobb lesz :)
2011. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valoszinü hogy tényleg én vagyok ráfeszülve a dologra nagyon,de dolgozunk az ügyőn :) kősszi mindenkinek :)
2011. nov. 4. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!